2008_06_09 Zápis z rady

Další oficiální oznámení
Uživatelský avatar
Atlan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 702
Registrován: 29. březen 2004, 9:39 am
Favorite person: Ronald Tekener
Favourite ship: SOL
Favorite episode: Hvězdná džungle galaxie
Club member: Yes
Bydliště: Terra, Azory
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada

Příspěvek od Atlan » 14. červen 2008, 9:45 am

Nikoho nenapomínám, jenom konstatuju skutečnost.


(vím, že se teď tady objeví spousta dlouhých příspěvků mou minulou poznámku vyvracejících, proto prosím, věnujte čas, který byste strávili jejich psaním, radši tvorbě něčeho užitečnějšího)
Weapons had evolved, but our orders remained the same, hunt them down and kill them off, one by one. A most successful campaign ... perhaps ... too successful. For those like me, a Death Dealer, this signaled the end of an era. Like the weapons of the previous century, we too would become obsolete.

Pity, because I lived for it.

Uživatelský avatar
Thora
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 919
Registrován: 29. březen 2004, 5:43 pm
Favorite person: Perry Rhodan
Favourite ship: AETRON
Favorite episode: Arzenál moci
Club member: Yes
Bydliště: Somewhere Out In Space
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada

Příspěvek od Thora » 14. červen 2008, 11:27 am

Chtela bych vsem sdelit toto, abyste nebyli prekvapeni ;) :
Iren toto tema puvodne vytvorila pro dotazy a navrhy pro Radu, na VH jsme se ale pak dohodli, ze vytvorime nove tema pro Radu, spolecne s tematy pro Vykonne cleny.
Vsechna tato nova temata najdete zde: viewforum.php?f=42.
Timto vas prosim – at je to tu aspon trosku prehledne – nediskutujte tam o VH a schuzich Rady, na to slouzi prave temata, ktera jsou zde, v Narizeni a oznameni.

Nazev toho tematu prejmenovavam z Rada na 2008_06_09 Zápis z rady, stejne tak, jak to drive delal Wodka a bylo to pekne prehledne a vsichni se v tom vyznali ;)
Tak se prosim nezlobte, doufam, ze to tu vsechno pekne najdete a vyznate se v tom :)

No, a ted muzete dal pokracovat v hadce o pondelni schuzi Rady ;)

Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 8:04 pm
Club member: Yes

Re: Rada

Příspěvek od Wodka » 15. červen 2008, 6:04 pm

hauty píše:ale ja si nemyslim,ze tohle je napomenuti.Atlan jen napsal co si mysli a co ja vim tak te vcera nenapomenul,mozna sis to jen spatne vysvetlil. A Atlan teda rozhodne zadny diktator,byt maly neni,naopak jak uz nekdo prohlasil..Atlan je asi nejuprimnejsi clovek tady!
how
To je sice pravda, ale ta ironie tam je a ničemu neprospěje. Mohl bych říct - kdyby jsme se VŠICHNI přestali hádat (já, hauty, Thora, Arw a další) a místo toho dělali např. překlady, taky by to bylo lepší. Ale na ironickou poznámku stačí chvilka a jedna věta a na vysvětlení svého postoje tak, aby to každý pochopil je času potřeba víc. A jedna věc je napsat co si myslím, a druhá věc někoho tím osočit.
(vím, že se teď tady objeví spousta dlouhých příspěvků mou minulou poznámku vyvracejících, proto prosím, věnujte čas, který byste strávili jejich psaním, radši tvorbě něčeho užitečnějšího)
Tak proč do něj zase rýpeš? Jestli ti vadí, že se brání a kritizuješ jeho dlouhé odpovědi (mimochodem, moje dlouhé odpovědi ti nevadí?), tak proč je vyprovokováváš? To je jako když sparťan vběhne do ostravy a začne si dělat srandu z baníku - a pak se diví, že dostal na čuňu. To byl jen příklad.
Thora píše:Nazev toho tematu prejmenovavam z Rada na 2008_06_09 Zápis z rady, stejne tak, jak to drive delal Wodka a bylo to pekne prehledne a vsichni se v tom vyznali ;)
Tomu říkám konstruktivní příspěvek ::clap:: ::clap:: ::clap:: Atlane, ber si příklad a jdi na věci pozitivně :)

------------------------
EDIT by Arweth: stručně - není co dodat, souhlas.

Zamčeno