Valná hromada 7.3.2008 - oznámení

Oznámení a výsledky Valných hromad
Zamčeno
Uživatelský avatar
Atlan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 854
Registrován: 29. březen 2004, 9:39:35
Oblíbená postava: Ronald Tekener
Oblíbená loď: SOL
Oblíbený díl: Moira
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terra, Azory
Kontaktovat uživatele:

Wodka píše:Vážená paní předsedkyně, pané místopředsedo, členové rady, členové a členky aktivní,

Z moci mi svěřené Valnou hromadou při mém zvolení za člena rady, z moci stvrzené článkem 4.2.3 Stanov a za souhlasu vyřčeného částí rady a nevyřčeného tou druhou částí, na základě volání po nápravě ze strany arkonské odnože lidstva a přidružených bestií, puzen černým svědomím a daným slibem, ve vší vážnosti a dle platných pravidel

svolávám

Valnou hromadu na pátek 7.3.2008.

Dle článku 4.2.3 stanov mám jako svolávající za povinnost emailem informovat aktivní členy, což tímto činím, Radegast je mi svědkem. (Originál láhvový)

Wodka
c.k. Člen Rady
Tak všichni přijďte
návod jak se dostat na IRC je zde: viewtopic.php?f=19&t=106
Deus Vult - chcete podpořit překlad Rena Dharka? můžete zde
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Samozřejmě, zváni jsou i členové neaktivní, návštěvníci a další, za předpokladu, že budou pozitivní, konstruktivní a budou mi dávat za pravdu. :)

::thx::
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

ČAS VH:

20:00 - ať je nás co nejvíce.
Uživatelský avatar
Atlan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 854
Registrován: 29. březen 2004, 9:39:35
Oblíbená postava: Ronald Tekener
Oblíbená loď: SOL
Oblíbený díl: Moira
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terra, Azory
Kontaktovat uživatele:

Valná hromada se tak zválela, že došlo ke svržení rady. Respektive k jejímu odvolání. Ale ještě před tím odstopil z pozice místopředsedy zasloužilý člen Alaska. Došlo také k rozhodnutí, že se brzy bude konat další valná hromada.

Necenzurovaná (=kompletní log z mirc) naleznete zde (jen pro silné povahy).
Deus Vult - chcete podpořit překlad Rena Dharka? můžete zde
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Atlan píše:Valná hromada se tak zválela, že došlo ke svržení rady. Respektive k jejímu odvolání. Ale ještě před tím odstopil z pozice místopředsedy zasloužilý člen Alaska. Došlo také k rozhodnutí, že se brzy bude konat další valná hromada.

Necenzurovaná (=kompletní log z mirc) naleznete zde (jen pro silné povahy).
Jen bych to uvedl na pravou míru (jak to vidím já):

VH se zválela, vím díky komu.

Radní nebyli panovníci, nelze je svrhnout. Rada byla odvolána.

A ještě předtím - odstoupil otrávený Alaska a odstoupil jsem otrávený já. Tím jsme poněkud narušili plány A.T.H., a i přes jejich naléhání jsme odstoupili dřív, než navrhli rozpustit radu. Takže jejich překvapivý tah už nebyl tak překvapivý ::clap::

Další VH 21.3. - souhlas.

Log - je opravdu pro silné povahy, protože i když jsem se zprvu snažil udržovat pořádek, když někteří chtějí dělat zmatky, není šance. Jakmile se diskuze zmoderovala, aby bylo možno alepsoň předestřít návrhy, byla to cenzura. Moderování se zrušilo a skončilo to brajglem. Kterého jsem se s radostí zůčastnil. :lol: Měl jsem být asertivnější a nedovolit to, ale já mám dost hádek o ničem z práce, ještě na irc - to bylo moc. Všem, kdo byli znechuceni, se omlouvám.

P.s. Rady pro další radní:

1) Nikde nezveřejňujte, že jste radní. Někteří členové pak mají pocit, že jsou něco méně.
2) Když někdo udělá něco, co by mělo být alespoň formálně schváleno radou (od toho tu byla), neupozoňovat na to ani v dobrém! Pak se to obrátí proti vám.
3) Zásadně se vyhýbejte vedení VH na irc. Když nebudete moderovat, bude chaos, když budete moderovat - budete cenzoři. Nemáte šanci z VH vyjít s čistým štítem.
4) Zásadně volte členy rady tak, aby mezi bylo alespoň 100 km. Jinak Vám hrozí obvinění ze spolčování, jako se stalo bývalé radě - bandě Ostraváků :rofl:
Uživatelský avatar
alaska
Nositel masky
Nositel masky
Příspěvky: 1071
Registrován: 30. březen 2004, 18:13:31
Oblíbená postava: Alaska Saedelaere
Oblíbená loď: SOL
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Gošunského jezera - Terrania (Říčany)
Kontaktovat uživatele:

nevim jak si to kdo prebira, ale mam sve duvody proc jsem z rady odsoupil. neni to silou okamziku ani emoci, ale planoval jsem to jiz delsi dobu. sice jsem nechtel aby se to stalo za takoveho stavu, ale s tim jiz nic nenadelame.

duvody proc jsem odsoupil z postu mistopredsedy a clena rady klubu tkvi v tom, ze jiz nemam cas plnit ukoly ktere mi jako radnimu prideleny a to, ze jsem nebyl jiz delsi dobu schopen plnit sve zavazky a sliby klubu. je proto podle me necestne dale setrvavat na tomto postu a tim blokovat radnemu fungovani klubu a jeho rady.

z klubu neodchazim, zustavam jako aktivni clen.

doufam, ze me chapete a dekuji za vasi prizen behem meho mandatu.

Alaska, byvaly mistopredseda
Nesmrtelný k nesmrtelným, ostatní k nim...
---------------------
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Okay přidám i já své vyjádření, aby byli všichni informováni.

Vzhledem ke sve vytizenosti, vzhledem k tomu, ze muj prinos neni dostatecny a sam citim, dle reakci ostatnich, ze ani nic neprinasim, odchazim z rady. Muj prinos bude stejny, i kdyz budu aktivni clen, v rade muze byt nekdo, kdo udela vic. Toto neni rozhodnuti okamziku, ale jiz delsi doby. Dnesni VH me jen utvrdila. Navrhuji volby nove rady, az u toho bude Iren. Ja kandidovat nebudu. Klubu budu i nadale pomahat. Howgh

To jsem napsal včera, v mírném rozčarování. Dnes bych napsal:

Nikdy jsem nebral pozici radního jako něco víc, než klasické členství. O práci rady jsme všechny poctivě informovali. Přesto někteří lidé mají pocit, že se vyvišuji nad ostatní (bylo to míněno na celou radu, beru to osobně), že tajím informace (bylo to míněno na celou radu, beru to osobně), že bráním aktivitám dalších členů, popřípadě je kritizuji za tyto aktivity.

S včerejšími kritickými výroky povětšině nesouhlasím, dále je poslouchat nehodlám, nervy si budu ničit jen práci. Proto odstupuji. Jak říkal alasak - bylo to rozhodnutí dlouhodobé.

A doufám, že v příští radě budou Hauty a Thora, popř. benet (Atlana vynechávám, má dost práce na multiverzu). A přeji jim, aby byli výkonnější než jsem byl já.
Uživatelský avatar
Lonaj
Seržant
Seržant
Příspěvky: 84
Registrován: 20. duben 2005, 21:56:19
Členství v klubu: No
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

O jednání s Vašutem jsem věděla, bohužel už nevím kdy a kde jsem to četla, ale určitě to bylo dáno na vědomí ( odpověď Vašuta na další vydání serie PR) určitě jsem věděla o snahách arwa o přednáškách na letošním FF (sehnat lidi ). To zdaleka nemám tolik času trávit na netu jako dřív, ale o činnosti klubu se zajímám a pokud člověk umí číst a klikat informace najde.

Myslím, že wodka s alaskou pro klub dělali dost a nemám dojem že z pozice diktátorů ( i když objektivně musím říct , že hlavní oživení je zásluhou opětovného vydávání PR). Celkově VH na mě dělala dojem, že se tam spíš lidi hádají o vlastní důležitosti (teda chvilkama a to díky výběru slov než, že by to mysleli vážně).
To moderování mě teda dost štvalo, páč když neřeknu připomínku hned tak zapomenu co jsem to vlastně chtěla. Volba moderování byla zvolena dost nešťasně. Chápu proč by tam měla bejt - pro hlasování a právě v případě hlasování bych moderování zavedla - ale jen v okamžiku hlasování! ne ve chvílích kdy se předloží návrh (bod programu) a člověk nemůže k tomu nic říct, to je potom na VH zbytečnej. Všichni se akorát naprudili a první co řešili,bylo, že nemůžou mluvit. Pak celá diskuze o bodech programu byla v pytli.

Takže pro další VH :
- moderování jen v okamžiku hlasování (kvůli počítání)
- nastavit nějakou formou vedení http://www.rhodan.cz/ a hlavně zrušit diskuzi na http://www.rhodan.cz - odkaz diskuze by měl lidi rovnou hodit sem na atlanovo diskuzní forum, je to tu o dost přehlednější. To si myslím, že pro další fungování klubu bude lepší (otázka provázání informovanosti členů)
- dořešení stanov jak uváděl wodka, by bylo taky žádoucí.
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Lonaj - moderování nebylo namířeno proti diskuzi, ale požádal jsem o ni, když jsem se snažil v klidu něco vysvětlit.

Nebo když jsem chtěl uvést nový bod s tím, že diskuzi dáme nakonec. Ale těší mě, že už VH nebudu vést, je to nevděčné. resp. možná ještě tu další, ale tam už budu flegmoš. Nechám zvolit náhradu a transferuju vedení VH dále. 8)
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Zápis z VH
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

Tak ja nesouhlasim s terminem, resp. 21.3. budu ve vecernich hodinach na cestach a nejsem schopen se zucastnit. Bud o den drive nebo o den pozdeji... to bych mel zvladnoout, zvlaste drive. Jinak navrhuju to jeste odlozit az po Velikonocich.
Primárně pravidelně monitoruju tato fóra/vlákna:
Jako Radní: Nařízení a oznámení, Dotazy a připomínky pro Radu
Jako XO přes cony: Cony a festivaly - příprava materiálů klubu, Cony - Arweth
Jako XO pro komunikaci s MOBOU: Komunikace s Mobou - Arweth

Omlouvám se tímto pokud to někomu činí problém. Pokud píšete do jiného fóra/vlákna a očekáváte/chcete přitom mou reakci, dejte mi prosím vědět na můj e-mail o co a kde jde, když dost rychle nezareaguju. Děkuji za pochopení...
Uživatelský avatar
Atlan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 854
Registrován: 29. březen 2004, 9:39:35
Oblíbená postava: Ronald Tekener
Oblíbená loď: SOL
Oblíbený díl: Moira
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terra, Azory
Kontaktovat uživatele:

Žádná valná hromada stějně nebude, nikdo jí (oficiálně) nesvolal... ::thx::


takže nejdřív bude minimálně koncem příštího tejdne, pokud vůbec...
Deus Vult - chcete podpořit překlad Rena Dharka? můžete zde
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

prave, pokud vubec... jsem zvedav, kdo ji svola...
Primárně pravidelně monitoruju tato fóra/vlákna:
Jako Radní: Nařízení a oznámení, Dotazy a připomínky pro Radu
Jako XO přes cony: Cony a festivaly - příprava materiálů klubu, Cony - Arweth
Jako XO pro komunikaci s MOBOU: Komunikace s Mobou - Arweth

Omlouvám se tímto pokud to někomu činí problém. Pokud píšete do jiného fóra/vlákna a očekáváte/chcete přitom mou reakci, dejte mi prosím vědět na můj e-mail o co a kde jde, když dost rychle nezareaguju. Děkuji za pochopení...
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Arweth píše:prave, pokud vubec... jsem zvedav, kdo ji svola...
Den po predesle VH jsem mluvila s Irenkou a ptala jsem se ji, jestli mame dalsi VH svola, ona rekla, ze to udela, takze je to na ni....
Zamčeno