Cony a festivaly - příprava materiálů klubu

Propagace musí být...
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

DObrá zpráva :) Teď aby bylo čím a kým ted den vyplnit :)
Uživatelský avatar
Lonaj
Seržant
Seržant
Příspěvky: 84
Registrován: 20. duben 2005, 21:56:19
Členství v klubu: No
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

jj bylo by dobrý shrnout co zatím je k dispozici a udělat dělbu práce, nevím co můžu poskytnout páč jsem nepřednášení schopná :shock: ale úprava materiálu, výroba minutových videí na úvod (třeba) (něco je na ftp - jedno k technice a druhý k PR ve světě) bo prezenčku možu zrobiť :D
žádnej podpis nebude!! :-)
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

Wodka, Lonaj a dalsi: Po novem roce, pokud jeste budu v klubu se do toho pustime. :-) Zatim sbirejte sily a inspirace.
Primárně pravidelně monitoruju tato fóra/vlákna:
Jako Radní: Nařízení a oznámení, Dotazy a připomínky pro Radu
Jako XO přes cony: Cony a festivaly - příprava materiálů klubu, Cony - Arweth
Jako XO pro komunikaci s MOBOU: Komunikace s Mobou - Arweth

Omlouvám se tímto pokud to někomu činí problém. Pokud píšete do jiného fóra/vlákna a očekáváte/chcete přitom mou reakci, dejte mi prosím vědět na můj e-mail o co a kde jde, když dost rychle nezareaguju. Děkuji za pochopení...
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Vždy připraven!
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Wodka, Lonaj: a nechteli by jste si to ted vzit na starost, kdyz uz tu Arweth neni? Prece jen k nemu mate bliz a urcite by vam poradil a byl napomocen ;)

nebo jestli ma zajem kdokoliv jinej, tak at da vedet...zase by byla skoda to uplne vynechat a vypustit, i kdyz se teda uz dlouho nic neudelalo, ale co neni...muze byt.
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Za mě to neklapne, je s tím práce nad hlavu. A vzhledem k celkovému masivnímu a aktivnímu nadšení a podpoře členů klubu si to na starost nevezmu. Byl jsem ochoten připravit texty, prezentaci, ale organizovat to - na to nemám čas ani chuť. To už jsem si zkusil.
Crusher
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 211
Registrován: 26. leden 2005, 12:18:14
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Vzhledem k "vystipani" arwa z klubu, tezko pocitejte (mysleno cely klub), ze by arw s necim pomahal. Napred tvrdite, ze mele nesmysly, verejne zde propirate jake zvrhlosti, ze to vymysli a nakonec "hlasujete" vsichni proti nemu. Abyste vzapeti odhlasovali presne to, co chtel on, jen "pod svou vlajkou" ?
Pokud spravne predpokladam, nenajde se v klubu vubec nikdo, kdo by byl schopen nejakym (jakymkoli) zpusobem prezentovat Perryho na conech.

Cim ted bude klub "propagovat" Perryho ? K cemu se vsechny tyto veci dely ?

Pokud chcete pokladat otazku, zdali to musim rozmazat znovu, ano, musim, protoze to souvisi s dalsim vyvojem klubu. A klidne k tomu muzeme i zalozit nove tema.
s nami nebo bez nas ? ... radeji s nami :-)
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Co bylo, bylo. My to vidíme jinak, oni jinak, a celkově je to úplně fuk, protože to nemá smysl řešit. Hlavně, aby byl Perry na FF. A je jedno, kdo to zorganizuje. Otázka je - kdo? Já už jsem bohužel zadaný.
Uživatelský avatar
Polinius
Major
Major
Příspěvky: 284
Registrován: 6. červen 2004, 16:31:12
Oblíbená postava: Regent
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Přátelé, ozval jsem se z hlubin zapomnění.
I když nemáte organizátora svého času nelitujte. A pište, to co se nepoužije na propagaci PR někde venku, může se použít na propagaci na webu, svém blogu a pochlubíte se ostatním členům klubu, že jste prostě hvězdy, že jen nepíšete stížnosti, ale že sami umíte za to vzít.
PR přece nemusí mít celou linii, pokud vznikne třeba jen jedna a nebo dvě přednášky, přihlásí se jako samostatné pořady a budou zařazeny v bloku "Literarní Sci-fi" a proběhnou i bez pořadatele.
Ale přednášející už bude potřeba :-)

Drazí přátelé, pokud Vám jde hlavně a v první řadě o propagaci PR.
Pište propagační články, na web. Fantasyplanet.cz i neviditelnypes.cz shánějí články. A tyhle dva servery mají velkou návštěvnost a propagace tam, udělá dirku do světa. :)
Otázkou je, jak ten článek napsat, aby prošel a nevypadalo to jen jako reklama ...
Koncipovat to jako shrnující článek k výročí PR ? Dosti populární na Neviditelnémpsu jsou články k úmrtí spisovatelů. Nikomu nic zlého nepřeju, ale kdyby někdo umřel, tak okamžitě nakopírovat životopis co už máme na stránkách trochu poupravit - všechno převést do minulého času a hned posílat.
Když zde čtu nejrůznější soupisy, výpisy, výroční zprávy, oznámení, ... tak psát umíte a daleko lepším stylem než já. Ale pokud bude potřeba, mohu něco sepsat, ale bude to spíše antireklama. :thud:
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Ahoj Poliniusi :)
Díky za to, že ses ozval a hlavně díky za naději :) My určitě chceme cony, a zvlášť v případě, že o ně mají zájem i členové.... tak aspoň pro začátek bychom podle tebe mohli mít jednodušší alternativu :)
S těmi články je to taky výborný nápad, nad tím by se dalo určitě zapřemýšlet!
Choď sem prosím častěji a neupadej zpět do hlubin zapomnění, máš dobrý nápady, který by se daly využít a těmhle věcem vážně rozumíš :)
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

To je dobrý nápad. Ty články by se daly použít i jako příprava na FF.
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Ahojte vespolek,

Rád bych Vás poprosil o úpravu linku - aktuální stránky pro link Festival Fantazie (který je na hlavní stránce) jsou rhodan.subspace.cz

Btw. Perry na FF bude, a bude i zajímavý program. Tak se stavte.

Díky!

::thx::
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Zdravim,
tak jsem se o to pokusil, ale jsem uplne blbej a nevim kde tuto zmenit :))
ale Sanyn nebo Thora budou vedet jak na to tak to urcite udelaji :))
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

tak zase nebudu tak blbej, prisel jsem na to. Takze zmeneno.
Uživatelský avatar
Polinius
Major
Major
Příspěvky: 284
Registrován: 6. červen 2004, 16:31:12
Oblíbená postava: Regent
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Vy jste sehnali Ondreje Herce ? Na přednášku o Rhodanovi ?
Smekám pánové, plazím se po kolenou a pokud o to budete stát někde v ústraní vám políbím i střevíc.
Těším se váš blok a samozřejmě vám budu dělat podporu diváckou. Jo Subspace - Ostrava tam se nekecá tam se dělá.
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

hauty - díky ;) Když se chce, tak to jde ;)

Polinius - díky, vyřídím Arwovi, bude mít radost ;) A taky mu řeknu, ať si nebere sandále :lol:


Program FF linie o PR:

Crusher - Úvod do světa Perryho Rhodana - připraví a přednese.
Zahajovací přednáška sublinie Rhodaconu Vám představí nejen základní reálie tohoto sci-fi světa, ale také Vás provede stručně světem fanoušku této kultovní série.

Wodka - Technika ve světě Perryho Rhodana - připraví a přednese
Průřez vybranými technologickými oblastmi tohoto seriálu a jejich vývoj v čase. Podíváme se klasicky na zbraně, vesmírné lodě a jiné transportní možnosti, ale i na další techniku a technologii a to nejen tu lidskou.

Bad (neclen) - První série aneb jak to všechno začalo...
Každý seriál, ať už televizní nebo sešitkový, musel někdy začít. Tento začal v Německu vycházet roku 1961 a Bad Vám, coby průvodce v počátcích tohoto seriálu, představí první sérii. Tvoří ji padesátka sešitkových dílů, které si poprvé mohli česky přečíst fanoušci až roku 1995.

Beseda s Ondřejem Hercem
Povídání si s hostem Rhodanovské sublínie Klasikonu Ondřejem Hercem vážně-nevážně nejen o Perry Rhodanovi. Beseda v níž můžete klást otázky přední osobnosti slovenského a českého fandomu, teoretikovi, organizátorovi, překladateli, editorovi...

Arweth - Průlet světem PR aneb a co bylo dál?
Druhá spoilerová přednáška značně zrychlí tempo a představí Vám vše ostatní co ze světa Perryho Rhodana u nás vyšlo. S pozastaveními se u autorem zvolených zajímavostí proběhneme česky vydané sešitkové série, zastavíme se u románů a zmíníme i film.

Arweth - Perry Rhodan trochu jinak a hravě
V závěrečném bloku Vám představíme dvě hry ze světa Perryho Rhodana. Do češtiny přeložená pravidla stolní deskové hry Vám usnadní začátek a poté volné hraní této hry pro zájemce spojené s představením druhé, tentokrát počítačové hry.
(Perry Rhodan - hry -> PC hra, deskovka co sežene Molik.)
Uživatelský avatar
Polinius
Major
Major
Příspěvky: 284
Registrován: 6. červen 2004, 16:31:12
Oblíbená postava: Regent
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Obrázek
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

FF proběhlo, z našeho pohledu úspěšně.

Návštěvnost, kupodivu, 14-22 lidí. Tedy polo až plná místnost.

Bohužel nám zbylo málo času na Arwovu poslední přednášku, která byl neoddiskutovatelně nejlepší z celého dne, byť drasticky zkrácená :)

Díky všem z klubu, kdo nám pomáhal a i těm, kdo se dostavil - rozeznal jsem ale jen Sokara. :)

I když byl pořádajícím klubem klub subspace.cz, případné zájemce o další informace a jiné "věci" jsme odkazovali na SFKPR. Provedli jsme i názornou prezentaci a lehkou propagaci databáze multiverza.

Přemýslíme o tom, že v přednáškách budeme pokračovat - uvidíme, zda i na FF special.

Wodka
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

ahojte,

11.9-13.9 sa koná v Istropolise v Bratislave ISTROCON 2009. Organizátor tam plánuje tam vytvoriť aj kútik pre Perryho Rhodana. Bude to gaučovou formou. Kto by ste mali záujem sa tam zúčastniť, predstaviť Perryho Rhodana, rozprávať sa o ňom. Prispieť románmi, slovenskými, nemeckými, nech návštevníci majú v čom listovať. Resp. dokonca prednášku odprednášať, napíšte.
Naposledy upravil(a) ANRO dne 6. září 2009, 20:39:08, celkem upraveno 1 x.
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Ahoj, září už mám zabité, budu rád, když se dostanu na FF speciál.. :?
Odpovědět