Koutek pro "zoufalé manželky PR" - a nejen pro ně.

Tady si můžete psát vše, co vás napadne
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Na návrhy Beky a svůj vytvářím vlákno pro manželky (manžele, přítelkyně, partnery, a vůbec všechny, kdo živí vedle nás, Perrym postižených). Alespoň budou mít možnost říci nám, co si o o tom všem myslí.

Mimomísové neboli OT příspěvky od rhodanistů i nepříbuzných budou dle uvážení a bez varování či vysvětlení na Rebečinu výzvu mazány či přesouvány. To znamená, že můžou, ale taky NEMUSÍ být smazány. Mohou ale nemusí být přemístěny do relevantního tématu. V případě nejasností se mi ozvěte na PM, vysvětlím pravidla podrobněji (pokud to ještě jde).
Rebeka
Vojín
Vojín
Příspěvky: 11
Registrován: 11. červen 2008, 14:25:17

Ooo dakujem, nieco take tu chybalo. Teraz ma tu uz mate zaregistrovanu, takze sa tak lahko nezbavite ::thx::
Prečo si nekomplikovať život, keď to ide tak rýchlo a ľahko?
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Tak u nás vítej :) A kdykoli budeš mít stížnost - máš zde dveře otevřené, klidně si na Arwa postěžuj :)
Rebeka
Vojín
Vojín
Příspěvky: 11
Registrován: 11. červen 2008, 14:25:17

Super, tak som teda odpratana na miesto, kde nebudem nikomu zavadzat ;-)

Ach Wodka,.. ako by som sa ja mohla stazovat na svojho manzela? 1) viem koho som si vzala 2) aj keby som nevedela suhlasila som, ze ho budem akceptovat takeho aky je. 3) on je mi najlepsim partnerom, akeho som mohla mat.
Prečo si nekomplikovať život, keď to ide tak rýchlo a ľahko?
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

že bych to přejmenoval na Šťastné manželky? :) Kéž by měl každý manžel takovou chápající manželku jako má Arw, nebo jako mám já. Hmm mám pocit, že tenhle topic moc dlouho nepřežije :)
Rebeka
Vojín
Vojín
Příspěvky: 11
Registrován: 11. červen 2008, 14:25:17

Ak by mal kazdy taku manzelku ako ma Arw alebo ty, tak bud by pocet rozvodov a samovrazd neuveritelne stupol (sudim, podla seba, nie podla Zdenicky), alebo by som uz ja nebola taka uzasna, lebo by taka bola kazda.

A topic mozes nechat.. dovodom zufalstva manzeliek nie su vzdy manzelia. Niekedy su to napr.... ;-)
Prečo si nekomplikovať život, keď to ide tak rýchlo a ľahko?
Rebeka
Vojín
Vojín
Příspěvky: 11
Registrován: 11. červen 2008, 14:25:17

No, neda mi to neokomentovat momentalnu situaciu, aspon tu. :D ... je to moj nazor ako nezinteresovaneho pozorovatela rofl
Wodka mozem si tu z toho spravit BLOG? ;-)

Valna hromada bola celkom fajn. mala som pekny a prijemny vecer. takze vsetkym zucastnenym: ::thx::

Ale! Strasne dobre sa bavim (uvazujem, ci mam alebo nemam pouzit uvodzovky) na Hautyho hlasovani. Hauty chcel hlasovanie, a ma ho. Pripominam, ze za podpory aj tych, ktory s jeho navrhom nesuhlasia. Ak som to spravne pochpoila, (som zenska na materskej, nemusim chapat vsetko..) V lubovolne zvolenej neskorej nocnej hodine (ale komu na tom zalezi), zalozil hlasovacie forum. Polozil otazku. Neupozornil na vlastne (predsa jasne) pravidla typu: nemenit hlas a hlasovat bez vypocutia si nazoru opacnej strany v ziadnom pripade needitovat prispevky...
Ked sa jeho oponent k hlasovaniu dostal v lubovolne zvolenej najblizsej moznej hodine (uz par ludi odhlasovalo) a k hlasovaniu pridal vysvetlenie svojho hlasu, tak je to neeticke svi....o. Teda fuj.

ako moze byt niekto tak bezohladny a vysvetlit svoj nazor???
zabudla som na nieco?
Prečo si nekomplikovať život, keď to ide tak rýchlo a ľahko?
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Nie Beka, nezabudla jsi na nič. :) Len že hauty sa píše hauty a nie Hauty, pamätaj si to, alebo uvidíš :)

Jasně, piš si sem, co chceš, a klidně si z toho udělej blog, ale není to jen pro tebe :) třeba sem napíšou i jiné manželky apod.

No a kdyby to někomu vadilo, tak ti přenechám blog sloupek na wodka.xf.cz/Nors/
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

Nie som zufala manzelka, ale mna do do fora, ktory vytvoril Hauty na to hlasovanie ani nepusti, ze nemam prava. Tak by som tu chcel vediet ze kto vlastne bol za zverejnovanie logu jednania rady a kto proti. Ja som jednoznacne za zverejnovanie logov z jednania rady. Vdaka tomu logu som sa dozvedel, ktory clenovia robili na rade provokacie a vdaka ktorym clenom vlastne vtedy rada padla, lebo na radu utocili.
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

ANRO píše:Nie som zufala manzelka, ale mna do do fora, ktory vytvoril Hauty na to hlasovanie ani nepusti, ze nemam prava. Tak by som tu chcel vediet ze kto vlastne bol za zverejnovanie logu jednania rady a kto proti. Ja som jednoznacne za zverejnovanie logov z jednania rady. Vdaka tomu logu som sa dozvedel, ktory clenovia robili na rade provokacie a vdaka ktorym clenom vlastne vtedy rada padla, lebo na radu utocili.
mno taky nejsem zoufala manzelka a taky doufam ze me to Wodka nesmaze,ale chci te jen odpovedet.Nebudu rikat nic,protoze prave panuje primeri.Navrhovatelem jsem ja a Thora, chceme to zverejnovani.Bohuzel ti to tam nepusti,protoze nejsi aktiv :( coz teda nechapu jak clovek kdo tenkrat klub zakladal aktiv neni.To jak kdo hlasoval pak bude zverejneno ve vyhlaskach...
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Tak toto do Zoufalých manželek opravdu nijak nepasovalo, přesunuto do vlastního tématu. 8)
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

Pasovalo to do Zufalych manzeliek, pretoze Arwetova manzelka nadhodila tuto temu o hlasovani ohladne uverejnovania logu, tak som bol zvedavy na podrobnosti ohladne tohto hlasovania. Ked sa to tyka tej temy o ktorej pise, tak to pasuje. Netreba podla mna koli kazdej teme, otazke teraz vytvarat nove forum. Ja budem mat este vela otazok, kym sa zorientujem. Co sa potom moze pisat do zufalych manzeliek, len o tom ake su zufale? Ked nejaku temu nadhodia, tak podla mna to tam pasuje o tej teme sa bavit.
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Zoufalé manželky jsou téma pro zoufalé manželky nebo manžely nebo partnery či partnerky nás, rhodanistů :) Jinak, napiš Atlanovi nebo někomu z rady, třeba tě zaktivní za zásluhy.

Tvoji pozici beru, bohužel nejsi aktiv a nemůžeš hlasovat - jak říkám, musíš se ozvat Atlanovi nebo někomu z rady. Třeba se tě ujme hauty a zařídí tvou aktivitu.

A jinak klidně se ptej a klidně si založ téma Anrovy otázky :)
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

Netrapi ma ze nie som aktiv, chcel som vediet o com sa hlasuje, lebo mi to prislo na mail domov ze pridte hlasovat, tak som sa vlastne dostal sem. A chcel som vediet o tom viac o tom hlasovani o com pisala Arwetova manzelka vo fore Zufale manzelky, Ty si ma ale prelozil odtial. Nemam ziadne zasluhy, dlho som sa Perrymu nevenoval, nedokoncil som ani prelozenie dielu, mam 20 stran, potom som to nechal. Na Con sa mi tiez nepodarilo znova dotat, teraz preto, ze ma z prace poslali v tom termine do Juhoafrickej republiky a na zrazoch som tiez dlho nebol, sa mi nechcelo do CR, teraz som ale dostal chut na jeden, ked bude na Morave. Nevymyslaj zase zakladanie noveho fora.
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Anro - tak to jo, no ale stejně, jak říkám, to téma je jen pro manželky apod., ale odpověď na otázku, kdo je pro a kdo proti ti snad dá někdo povolanější. Já a další členové bývalé rady jsme proti. I když nám to, pokud jsem tě pochopil, tehdá pomohlo :)
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

ano, spravne si pochopil, jednoznacne som suhlasil s tym ako fungovala predosla rada. Tie Cony co ste naplanovali a absolvovali, tie prednasky. To bolo super. Spravili ste aj vela stretnuti. Pribudlo celkom slusne novych clenov. Hlavne ale tie Cony je super ze sa to podarilo zorganizovat. Hauty mi odpovedal co som potreboval vediet a tym to bolo pre mna ukoncene, len potom si do toho vosiel Ty a prelozil ma z temy, aj ked som sa jej drzal o com sa bavilo.
Rebeka
Vojín
Vojín
Příspěvky: 11
Registrován: 11. červen 2008, 14:25:17

Tak som tu zas :-)

Tentokrat nie aby som stekala,.. len aby sa na mna nezabudlo rofl
Prečo si nekomplikovať život, keď to ide tak rýchlo a ľahko?
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Nemáš o čem psát co? Je tu klid :)

//EDIT by Wodka pro vysvětlení - předchozí větičkou jsem měl na mysli, že se bouře uklidnily a nikdo se nehádá, a proto je Arw v klidu a Beka si nemá nač stěžovat, tj. o čem psát. Omlouvám se za příliš vágní formulaci původního výrazu, kterým jsem zdánlivě poklidný oceán emocí poněkud rozvířil :(
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

Klud si tu zariadil Ty Wodka svojou cenzurou, lebo si zmazal moj prispevok, ktorym som sa Rebeky na nieco pytal ohladne toho hlasovania. Ale uz mam odpoved, to len na ten klud. A Ty preco sem mozes pisat Wodka a ja nie?
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Jo mam uplne stejnej dotaz! Pises tu:
příspěvky od rhodanistů budou dle uvážení a bez varování či vysvětlení mazány
Copak ty nejsi taky rhodanista????
Odpovědět