Koutek pro "zoufalé manželky PR" - a nejen pro ně.

Tady si můžete psát vše, co vás napadne
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

ANRO píše:Klud si tu zariadil Ty Wodka svojou cenzurou, lebo si zmazal moj prispevok, ktorym som sa Rebeky na nieco pytal ohladne toho hlasovania. Ale uz mam odpoved, to len na ten klud. A Ty preco sem mozes pisat Wodka a ja nie?
teda ANRO jsi odvaznejsi nez ja..ja se "bal" sem cokoliv psat ;)
Wodka: hele ty jsi taky rhodanista,takze je pravda..taky by jsi sem nemel psat ;)
Rebeka:ze chces aby jsme sem psali? prece si tu nebudes povidat sama pro sebe ;)
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

ANRO píše:Klud si tu zariadil Ty Wodka svojou cenzurou, lebo si zmazal moj prispevok, ktorym som sa Rebeky na nieco pytal ohladne toho hlasovania. Ale uz mam odpoved, to len na ten klud. A Ty preco sem mozes pisat Wodka a ja nie?
Co furt máte s cenzurou? Jen jsem to přesunul hnedle vedle. Pokud to tu zahltíme příspěvkama, bude to nepřehledné. Je tu klid - myslel jsem tím, že se nikdo nehádá, a že tudíž si Beka nemá na co stěžovat, tudíž úplně jinak nežs to pochopil.
Thora píše:Copak ty nejsi taky rhodanista????
Zatím ještě doufám že jsem. Ale já nenapsal, že je smažu vždy, ani jsem tak nečinil. Napsal jsem: dle uvážení mazány. Důležité je - dle uvážení. Anrovi jsem nic nesmazal, jen přesunul.

hauty - to samé, dle uvážení.

Toto téma jsem původně myslel jako téma pro stesky příbuzných rhodanistů. A pro ty, kteří jim to třeba vysvětlí, uchlácholí je apod. otázky typu:
Nie som zufala manzelka, ale mna do do fora, ktory vytvoril Hauty na to hlasovanie ani nepusti, ze nemam prava. Tak by som tu chcel vediet ze kto vlastne bol za zverejnovanie logu jednania rady a kto proti. Ja som jednoznacne za zverejnovanie logov z jednania rady. Vdaka tomu logu som sa dozvedel, ktory clenovia robili na rade provokacie a vdaka ktorym clenom vlastne vtedy rada padla, lebo na radu utocili.
kdy se Anro ptá, jak dopadlo hlasování apod. mi sem nepasují. Vyčistil jsem to, a udělal mu nové téma - tedy o nic nepřišel. Tady aby se člověk bál řídit se vlastními pravidly, které zřetelně uvede na začátku. Jako by tu bylo málo míst na kladení otázek - pominu-li mail, PM apod.

Takže ještě jednou stručně - nešlo o cenzuru, Anrovi bych odpověděl tak jak tak (hauty byl rychlejší). Přesunul jsem to do jiného tématu, stejně dobře dostupného. Toto opravdu není cenzura.

Anro - pokud jsem se tě tím dotknul, a cítíš se poškozen mým jednáním, máš právo upozornit na mé chování (pokud to cítíš jako cenzuru, tak neváhej) Atlana, který to může vyřešit napomenutím či odebráním moderátorství. Pokud si bude více lidí (které znám a jejichž názory považuju za pro sebe relevantní) myslet, že jsem cenzuroval, nebudu mít námitky.

Takže jsem vám udělal radost a příspěvky opět sloučil. Od teď prohlašuju toto téma za Rebečino. Jakékoli úpravy pouze na její vyzvání.

Tímto jsem ze své strany toto téma diskuze vyčerpal a nebudu se k němu vyjadřovat. Aby to pochopili všichni, upravil jsem pravidla Zoufalých manželek.
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

super Wodka, takto to to je super. Ak Rebeka zmaze alebo prelozi prispevok, z jej strany to berem, lebo naozaj som to pochopil ako jej, ich forum. Len som chcel vediet ked pisala o Arwetovi ze mal argumenty ohladne toho hlasovania, tak som chcel vediet na ktorej strane hlasovania Arwet vobec bol a ake mal argumenty, ak by bol na strane tych co nie su za zverejnovanie loga. Rebeku tu totiz vidim viacej ako Arweta a nevedl som vtedy kto vlastne je na strane proti zverejnovaniu logu, ze koho sa vlastne spytat, teraz uz viem. A nikdy sa o tom hlasovani na verejne pristupnom fore aj pre neaktivov nepisalo, tak tu som sa chcel spytat. No a tym ze si ma prelozil, ako keby si ma zmazal, lebo pochybujem ze Rebeka pojde aj do kazdeho ineho fora, tam moju otazku nenajde. Ale nasli ma tam iny a odpovedali.
Rebeka
Vojín
Vojín
Příspěvky: 11
Registrován: 11. červen 2008, 14:25:17

Ach jaj, ach jaj.. vidim, ze som o nieco prisla :D

ANRO: wodka zalozil toto forum, aby som nestekala na verejnej diskusii na oficialnych strankach. Za co mu dakujem, pretoze 1) ked uz ma par veci dozralo, mohla som si pofrflat 2) moje frflanie je na spravnom mieste, kde si ho precita len ten, kdo chce a nie kazdy navsetvnik, (myslim, ze rhodanovskemu klubu by verejne stekajuca manzelka moc nepomohla)

Na tvoju otazku by som ti asi nedala kompetentnu odpoved. nie som ani clen klubu, takze moj pristup je dost obmedzeny. Moj nazor moze byt podla niekoho skresleny az zaujaty. Okrem toho, po tom mojom kratkom blogu som slubila, ze uz sa do toho nebudem starat. .. samozrejme, kym ma zas niekto nerozsteka.

Thora: musim sa wodky zastat. je to jeden z mala chlapov, ktory slovne spojenie: dle uvazeni.. nemusia hladat v slovniku cudzych slov. ;-)
Prečo si nekomplikovať život, keď to ide tak rýchlo a ľahko?
Rebeka
Vojín
Vojín
Příspěvky: 11
Registrován: 11. červen 2008, 14:25:17

Rebeka:ze chces aby jsme sem psali? prece si tu nebudes povidat sama pro sebe ;)

Hauty? ty si si chcel so mnou pisat? :o
Prečo si nekomplikovať život, keď to ide tak rýchlo a ľahko?
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

ahoj Rebeka, jasne ze si s Tebou chceme pisat. Arweth sa mi uz ozval a spytal som sa ho co som chcel teraz vediet, kde bude najblizsi con a kto tam bude a kedy.
Uživatelský avatar
RastiQ
Praporčík
Praporčík
Příspěvky: 90
Registrován: 2. únor 2008, 14:11:32
Členství v klubu: Yes
Bydliště: STOKA
Kontaktovat uživatele:

ANRO píše:kde bude najblizsi con a kto tam bude a kedy.
tak ked o tom nieco budes vediet tak daj vediet aj mne, rad by som tam skocil.
neviem co napisat tak vas wsetkych pozdravujem :) P.S. : citajte perryho rhodana ;)


!..! NEW :) Metallica !..!
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

Od Arwetha mam tie info o najblizsom cone a co a kto tam bude, idem sa ho spytat ci Ti to mozem preposlat alebo ci Ti napise napriamo. Ja som zase v zahranici v tom case.
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

Do fora Cony a festivaly som prekopcil formalne, verejne veci o tom festivale co je teraz od Arwetha, tak tam to najdes.
Rebeka
Vojín
Vojín
Příspěvky: 11
Registrován: 11. červen 2008, 14:25:17

Tak som to tu zas prisla skontrolovat. nikto sa tu nerozculuje, nehada.... normalne mi je skoro smutno :lol:
Prečo si nekomplikovať život, keď to ide tak rýchlo a ľahko?
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Ty snad nevíš, co chceš. Ale - stačí říct :) Chceš malou hádku, nebo větší, nebo přímo válku?
Odpovědět