Lety do vesmíru

Tady si můžete psát vše, co vás napadne
Odpovědět
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Jj, videt vesmir, to by bylo neco.... kdyz jsem jeste byla mensi, tak jsem si myslela, ze to tak nerealny neni, ze az budu velka, tak si urcite nasetrim nejakych tech 20 milionu a poletim aspon jako vesmirna turistka :) ale dneska uz to vidim uplne jinak.... :( kazdopadne verim tomu, jak se rika, ze kdyz clovek vidi vesmir, tak uplne zmeni nazor na svet....

A vzdyt nemusite hledat v knizkach, vetsinou je to nekde na netu ;)
Uživatelský avatar
Nedor
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 176
Registrován: 2. listopad 2007, 10:24:51
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Zliv

Já si myslím, že to není zas tak nereálné, stačí si našetřit dost peněz :lol: a je to. Horší je to s těma penízkama, ale kdybych je měl tak do toho jdu. Za pár let už to bude jistě lepší, prej už se staví někde v evropě takové pololetadlopoloraketa a ta bude vozit turisty, ale pořád to stejně bude tak drahý že asi nadosmrti budu cestovat vesmírem jen s Perry Rhodanem v jeho příbězích :(
..Nedor..
Bláža
Seržant
Seržant
Příspěvky: 69
Registrován: 6. listopad 2007, 21:05:29
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Myslím,že pro ty turisty ta raketa tak bude max na malou chvíli stavu beztíže při letu na balistické dráze jinak by je tam asi dlouho neudrželi.Asi nic moc výhled do vesmíru...
Ten vesmír co je v Perryho knihách je přeci jenom velmi lákavý tím jak je daleko a zajímavě a rozmanitě popisovaný a navíc ty poutavé příhody no prostě paráda 8)
Stále s hlavou v oblacích
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Až si budu moct koupit letenku na mesic za 20000kč, budu spokojeny
Uživatelský avatar
Nedor
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 176
Registrován: 2. listopad 2007, 10:24:51
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Zliv

No nevím,nevím ale nám asi zdaleka nebude stačit ani 20 000 EUR, možná tak 200 000 EUR :lol:
..Nedor..
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

20 000 bych taky klidne dala, to uz neni zadna prevratna castka za neco takovyho.... i kdybych tam mohla byt treba jen pet minut... ale proste bych tam byla :roll:

Nebo si jednou vezmu nekoho straasne moc bohaty a ten mi da tech 20 milionu :lol:
Uživatelský avatar
Nedor
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 176
Registrován: 2. listopad 2007, 10:24:51
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Zliv

A jestli někdo znáte taky nějakou bohatou nevěstu co by měla 20 miliónů tak sem s ní, beru jí ! :D a hned!
..Nedor..
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Nedor píše:A jestli někdo znáte taky nějakou bohatou nevěstu co by měla 20 miliónů tak sem s ní, beru jí ! :D a hned!
20 mega euro??? ale to pak aby taky mela miry 20/90/43 20 mega/90 let/43 teplotu
kdyz takovou najdes tak tak dej vedet jestli nema prapravnucku tu by jsem zase bral ja 20 let,50 kg,173 cm :)) budu doufat ze ty mega podedi ona a ty ostrouhas :P kdyby byla jeste blond pleas :)))
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

jinak co se tyce cesty do vesmiru..mno nevim ja by jsem letel..ale mam takovyho tucha ze se tam dostanu tak maximalne v urne a sypkem stavu.....
Uživatelský avatar
Nedor
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 176
Registrován: 2. listopad 2007, 10:24:51
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Zliv

hauty píše:jinak co se tyce cesty do vesmiru..mno nevim ja by jsem letel..ale mam takovyho tucha ze se tam dostanu tak maximalne v urne a sypkem stavu.....
No ale i to by přece stálo za to ne? :lol:
..Nedor..
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Já myslím ze s lety do vesmíru to bude stejné jako s lety letadly. Teď nesmělé pokusy, až se toho chytí komerce a číňani začnou vyrábět levné rakety, pak už to bude samo. Ale - vše je o penězích. Ideální by bylo, kdyby se na měsíci něco těžilo, což by vyrovnalo náklady a jako bonus by do vesmíru létali lidé. Nějak nevěřím, že by se uživil hotel na Měsíci jen tak sám o sobě. Jako, jsou lidi, kteří by tam letěli, ale jak dlouho by to vydrželo?
Uživatelský avatar
RastiQ
Praporčík
Praporčík
Příspěvky: 90
Registrován: 2. únor 2008, 14:11:32
Členství v klubu: Yes
Bydliště: STOKA
Kontaktovat uživatele:

jj, len najprv by sa mal cim skor spopularizovat aktivátor buniek aby sa toho dozilo co najviac ludi. ak nejaky pouzivany mate pls poskytnite mi ho, chcem si zalietat po galaxii :P
neviem co napisat tak vas wsetkych pozdravujem :) P.S. : citajte perryho rhodana ;)


!..! NEW :) Metallica !..!
Uživatelský avatar
Nedor
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 176
Registrován: 2. listopad 2007, 10:24:51
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Zliv

To zmákneme i bez aktivátoru, dávám tomu 10 maximálně 20 let ! :wink:
..Nedor..
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

10 let - pochybuju, 20 možná jo. Vem si ty přípravy, co je třeba udělat, vymyslet způsob jak výhodně zkomercializovat lety do vesmíru (pokusy už jsou, ale nepoužitelné - zatím). A rakety jsou drahé... jj antigrav by se hodil
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

on si taky kazdy jinak predstavuje "lety do vesmiru" nekomu staci letet na mesic ci na mars,ale nekomu je to malo a hned by chtel cestovat po galaxii a z galaxie do galaxie....priznam se patrim k tem druhym :)) jako rad by jsem videl nasi planetu z mesice...ale radeji by jsem videl jine planety a soustavy,galaxie..a to je to ceho se urcite nedockam...
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Co ty víš, stačí náhodný objev nějaké technologie, asi jako když byl objeven penicilín... taky náhoda... a antigrav je na světě :) nebo něco lepšího.
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

myslis treba jako ze nejaky domaci kutil doma opravuje a vylepsuje sekacku na travu a kdyz ji pak zapne otevre se mu hyperprostorovy okno? rofl :rofl:
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

To je sice nepravděpodobné, ale co ty víš... akorát že ten kutil by se akorát poto strachy a sekačku by raději vyhodil
Odpovědět