Pravidla chování na tomto fóru

Pravidla chování a důležitá sdělení týkající se celého fóra

Moderátor: Thora

Zamčeno
Uživatelský avatar
Atlan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 702
Registrován: 29. březen 2004, 9:39 am
Favorite person: Ronald Tekener
Favourite ship: SOL
Favorite episode: Hvězdná džungle galaxie
Club member: Yes
Bydliště: Terra, Azory
Kontaktovat uživatele:

Pravidla chování na tomto fóru

Příspěvek od Atlan » 17. říjen 2005, 2:31 pm

Vaše registrace Vás zavazuje plně akceptovat následující pravidla:

Pravidlo 1:
Každý uživatel je povinen pravidelně sledovat, brát na vědomí a plně akceptovat zprávy a nařízení v sekci "forum.rhodan.cz"

Pravidlo 2:
Témata je nutno zakládat ve správných sekcích tak, aby obsah tématu co nejlépe korespondoval s obsahem sekce. Není povoleno vložení stejného tématu do více sekcí. Nesprávně založená nebo duplicitní témata budou odstraněna nebo přesunuta.

Pravidlo 3:
Každý užívatel je osobně zodpovědný za každý svůj příspěvek na tomto fóru! Při porušení pravidel bude Váš příspěvek bez upozornění upraven, přesunut nebo odstraněn.

Pravidlo 4:
Urážky, osočování, rasistické a vulgární urážky stejně jako spamming a rozdmýchávání flamewar budou znamenat Vaše vyloučení z fóra.

Pravidlo 5:
Křivé obviňování administrátorů, moderátorů i užívatelů bude znamenat vyloučení z fóra. Slovo moderátorů tohoto boardu je konečné - jakákoliv veřejná polemika o jejich rozhodnutí bude potrestána, případně až vyloučením z fóra.

Pravidlo 6:
Je zakázáno poptávání, nabízení a vypalování CD/DVD a jiného nelegálního software, popřípadě nabízení jakýchkoliv nelegálních materiálů (=skeny). Porušení tohoto bodu Pravidel znamená okamžité vyloučení uživatele z fóra.

Pravidlo 7:
Platí striktní zákaz reklamy či jakékoliv formy propagace jiných českých nebo slovenských diskuzních fór nebo serverů (vyjma spřátelených, stránek členů nebo věcí týkajících se daného tématu). Zvlášť závažné porušení tohoto bodu pravidel bude důvodem k Vašemu okamžitému vyloučení z fóra.

Pravidlo 8:
Zákaz rozdmýchávání flame-war, šíření FUDů a podobně.

Pravidlo 9:
Uživatelé, kteří jsou registrovaní více než rok a nenapsali ani jeden příspěvek, budou smazáni (neplatí pro aktivní členy)
Při porušení některého z pravidel bude nick a IP adresa daného užívatele zablokovaný a příspěvky porušující pravidla budou smazány. V případě zvlášť hrubého porušení obecně platných pravidel slušného chování bude o uživatelových aktivitách informován jeho ISP.


Provozovatelé této stránky nezodpovídají za obsah jiných, než vlastních příspěvků. Stránky uložené na tomto serveru slouží výhradně pro vzdělávací účely. Za obsah příspěvku je zodpovědný autor příspěvku.

Zamčeno