Nazdarek lidi

Propadlé, zapadlé a vypadlé příspěvky
Zamčeno
Pawwlik
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 188
Registrován: 26. leden 2005, 11:23:47
Bydliště: MYSOBI KRALOVSTVI U KLADNA
Kontaktovat uživatele:

Tak jsem se sem teda prihlasil, koukam ze mne tahle cast serveru nak unikala...

Ja tu v podstate funguju jako provokater v diskusi, kdyz se mi zda ze to moc umira a nic se nedeje, takze to berte s rezervou.

Jinak preklady beru, dam co budete chtit, hlavne, jestli by to jeste nejakej prekladatel chtel delat... I kdyz si myslim ze pro ne neni spatny mit stalej dzob. Porad jsou ochotni neco slevit a mit praci zajistenou, nez se placat s nicim a prosit svaty, aby si nekdo prisel nechat neco prelozit.
Hlavne by jsme jim museli zarucit stalej odber, jinak mam obavu z vlastni zkusenosti, ze to nikdo delat nebude chtit. Navic treba na Perrym delali 2 soucasne, ze se stridali, i kdyz myslim ze ze zacatku to taky Kutak tahnul sam, hihi s tim jsem mluvil a hledal mi doma zbytky svejch prekladu, ktere mel jeste ve staricke T602 :))

Ale jinak souhlasim i s Alaskou, kdyz to nekomu jde a ma na to chut, tak at preklada, ja osobne docela klidne zaplatim i komukoliv z nas za preklad, kdyz bude dobrej.

Jinak je skvely, ze jsou tu i holky, docela me to udivuje. Holky a sci-fi , to je vetsinou jako kluci a Dr. Norden :D
Uživatelský avatar
alaska
Nositel masky
Nositel masky
Příspěvky: 1071
Registrován: 30. březen 2004, 18:13:31
Oblíbená postava: Alaska Saedelaere
Oblíbená loď: SOL
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Gošunského jezera - Terrania (Říčany)
Kontaktovat uživatele:

zdravim te tu mezi nami Pawliku, snad to vse co tu je prectes...
:D
Nesmrtelný k nesmrtelným, ostatní k nim...
---------------------
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Pawwlik píše: Jinak je skvely, ze jsou tu i holky, docela me to udivuje. Holky a sci-fi , to je vetsinou jako kluci a Dr. Norden :D


Kdo je to Dr. Norden? :D
Ja asi fakt radsi zustanu u toho sci-fi ;)
Jinak taky te tu taky vitam!
Pawwlik
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 188
Registrován: 26. leden 2005, 11:23:47
Bydliště: MYSOBI KRALOVSTVI U KLADNA
Kontaktovat uživatele:

Aaa velka arkonidanka se ozyva :D

No Nordena asi na Arkonu nemate, to je fakt. To jsou prece ty romanticky sladaky od IZ. Oni prece tedka nevydavaj nic jinyho, nez tyhle holcici "slintacky" :D

Dokonce jsem slysel fakt peknou klasifikaci (ted nevim jestli od Iren-ky nebo od koho), ale nekdo tomu rikal "Damske sci-fi" :D To je fakt asi nejtrefnejsi popis. Fakt nechapu, jak neco takoveho muzou vydavat... Asi to bude tim, ze vsechny zensky ktery sedej doma a nudej se, tak si to ctou :?
Zamčeno