Vánoce, vánoce (2007)...

Propadlé, zapadlé a vypadlé příspěvky
Zamčeno
dabel
Desátník
Desátník
Příspěvky: 58
Registrován: 13. červenec 2007, 7:40:22

Tak už se blíží další Vánoce, vím že pro spoustu z nás je to pěkné a pro další spoustu otravné všechny ty přípravy, nákupy atd. Co si takhle trochu vzájemně poradit, nějaké návrhy na dárky, na recepty..... :lol:
Uživatelský avatar
Nedor
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 176
Registrován: 2. listopad 2007, 10:24:51
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Zliv

dabel píše:Tak už se blíží další Vánoce, vím že pro spoustu z nás je to pěkné a pro další spoustu otravné všechny ty přípravy, nákupy atd. Co si takhle trochu vzájemně poradit, nějaké návrhy na dárky, na recepty..... :lol:
Jo to je akorát pro mě, já nevím vůbec co mám koupit, sám jsem si nadělil Lemurii a to mi stačí :)
..Nedor..
dabel
Desátník
Desátník
Příspěvky: 58
Registrován: 13. červenec 2007, 7:40:22

Knížka je vždycky pěkný dárek, minulý týden jsem četl i o agenturách které prodávají zážitky jako je seskok padákem, únos černooděnci, řízení stíhačky, ale některé z nich jsou pěkně drahé, co bylo pěkné že se za 999,- korun dá odkoupit 1 akr půdy na Měsíci, ale na to zatím nemám :lol:
Bláža
Seržant
Seržant
Příspěvky: 69
Registrován: 6. listopad 2007, 21:05:29
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

dabel píše:Knížka je vždycky pěkný dárek, minulý týden jsem četl i o agenturách které prodávají zážitky jako je seskok padákem, únos černooděnci, řízení stíhačky, ale některé z nich jsou pěkně drahé, co bylo pěkné že se za 999,- korun dá odkoupit 1 akr půdy na Měsíci, ale na to zatím nemám :lol:
Jestli v té ceně je icesta na vykolíkování pozemku na Měsíci tak do toho jdu ,jinak je to ale nejisté. Určitě potěší dobrá kniha jinak bych to s těmi dárky nepřeháněl většinou jejich shánění akorát zvyšuje nervozitu a stres. :) :)
Stále s hlavou v oblacích
Uživatelský avatar
Nedor
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 176
Registrován: 2. listopad 2007, 10:24:51
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Zliv

Bláža píše:
dabel píše:Knížka je vždycky pěkný dárek, minulý týden jsem četl i o agenturách které prodávají zážitky jako je seskok padákem, únos černooděnci, řízení stíhačky, ale některé z nich jsou pěkně drahé, co bylo pěkné že se za 999,- korun dá odkoupit 1 akr půdy na Měsíci, ale na to zatím nemám :lol:
Jestli v té ceně je icesta na vykolíkování pozemku na Měsíci tak do toho jdu ,jinak je to ale nejisté. Určitě potěší dobrá kniha jinak bych to s těmi dárky nepřeháněl většinou jejich shánění akorát zvyšuje nervozitu a stres. :) :)
Po další sobotě strávené po obchodech bych opravdu radši koupil ten akr půdy na měsíci a měl bych klid...... :(
..Nedor..
dabel
Desátník
Desátník
Příspěvky: 58
Registrován: 13. červenec 2007, 7:40:22

Mám dojem, že i ta stavebnice SOLu by nebyla špatná, zajímalo by mě jak dopadl Alaska s tou svou objednávkou. Pokud mu vyjde tak doufám, že nám dá vědět, já bych do ní šel taky. 8)
Uživatelský avatar
Nedor
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 176
Registrován: 2. listopad 2007, 10:24:51
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Zliv

dabel píše:Mám dojem, že i ta stavebnice SOLu by nebyla špatná, zajímalo by mě jak dopadl Alaska s tou svou objednávkou. Pokud mu vyjde tak doufám, že nám dá vědět, já bych do ní šel taky. 8)
To by byl opravdu krásnej dárek, jenže nevím, nevím jestli bych ho dokázal nějak slušně složit, jo ale dostat ho třeba takle už složenej,,,,,,, ::slint::
..Nedor..
Zamčeno