Nejbojovnější národ

Obecně o Perry Rhodanovi
Uživatelský avatar
Nedor
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 176
Registrován: 2. listopad 2007, 10:24:51
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Zliv

rauksul píše:nutně asi nemusí.. podívej se na takový bluesany, nejdřív šílená expanze (a tedy nutně i válčení), pak evoluční skok, zklidnili se, a teď hyperimpedance a žežou se mezi sebou jak šílený... a to jsou jedna rasa... to už skoro vypadá že to mají (podobně jako topsiderové, ty jsou od přírody taky poměrně bojovný národ) "v krvi" tedy pokud se mluví o většině rasy...
Jo to máš pravdu, ale ať se podívám kam se podívám tak u nás v mléčné dráze jsou to asi nejvíc .-/.-./-.-/---/-./../-../.-/-./.. (je jich všude plno :?, tak jsem to radši zašifroval, ať s nima nemáme problémy) :wink:
..Nedor..
Uživatelský avatar
rauksul
Poručík
Poručík
Příspěvky: 128
Registrován: 30. duben 2007, 16:25:15
Oblíbená postava: Crest da Zoltral
Oblíbená loď: KARRIBO, PRAETORIA
Oblíbený díl: PR 99, Přítel lidstva
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Matriněves 23
Kontaktovat uživatele:

:-D :-D Jak ta písnčka z Traháku: "všude sou, všude sou... jestli nás unesou..." :-) až na to že další rým je "Pověst nám poskvrní, smyslníci smyslní..." ale bojím se že na tenhle kod už přišli, co tenhle?

0011111101111010011100001001 ? :-D
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Uživatelský avatar
Nedor
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 176
Registrován: 2. listopad 2007, 10:24:51
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Zliv

Tak to jsem vedle, do skautu jsem chodil, ale ENIGMU doma nemám :cry:
..Nedor..
Uživatelský avatar
rauksul
Poručík
Poručík
Příspěvky: 128
Registrován: 30. duben 2007, 16:25:15
Oblíbená postava: Crest da Zoltral
Oblíbená loď: KARRIBO, PRAETORIA
Oblíbený díl: PR 99, Přítel lidstva
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Matriněves 23
Kontaktovat uživatele:

žádná enigma, jen jednou šifrovanej huffmanův kód - je podobnej morseovce, ale kódu je se podle četnosti výskytu slov v textu. v morseovce máš např. "e" jako tečku, protože se vyskytuje často, v huffmanovi je po todle taxutu, napž slovo "kokožka", tak by jedna tečka/čárka byl "K" protože je nejčastější, tak aby byl výsledek nejkratší. navíc je udělanej tak, že mlžeš kód psát bez mezer : např kokožka : k: 0, O: 10, ž:1110, a: 1111, když napíšeš 010010111001111, tak písmena se nemůžou splýst - jedno není prefixem (přední částí) todo druhýho (žádný písmeno nazačíná "0", "10"... kromě těch, která ten kód představují) :-) to nic, to jen profesionální deformace. ale jinak s tebou souhlasím, onen národ je skutečně expanzní i extrémě bojovný... shifting na ně!
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Bláža
Seržant
Seržant
Příspěvky: 69
Registrován: 6. listopad 2007, 21:05:29
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Zajímavej kód ale vůbec jsem ho nepochopil asi jsem odsouzen k vyhubení jiným mnohem agresivnějším národem :!:

Když se jednoho nebezpečí zbavěj,už na ně vystrkuje růžky další.
Ale aspoň je to zajímavější :wink: :twisted:
Stále s hlavou v oblacích
Uživatelský avatar
rauksul
Poručík
Poručík
Příspěvky: 128
Registrován: 30. duben 2007, 16:25:15
Oblíbená postava: Crest da Zoltral
Oblíbená loď: KARRIBO, PRAETORIA
Oblíbený díl: PR 99, Přítel lidstva
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Matriněves 23
Kontaktovat uživatele:

no, snad se nikdo nebude rozčilovat že je to off topic... co když to zkuším takhle: kóduju "bananas"
výskyty:
B - 1x (=>dlouhý slovo)
S - 1x (=>dlouhý slovo)
N - 2x (=>slovo kretší než u B a S)
A - 3x (=> co nejkratší slovo, aby kód byl taky co nejkratší)

................................._ kořen _...............................je to jako strom, kterej se děli vždy na dva
.............................../..............\............................."0" a "1", takže pro písmeno "B" hledám
.........................../.....................\..........................od kožene doprava(1), doprava(1),
.........................0 "A"....................1.......................doleva(0), kód "S" je 110 :-D
................................................/......\
............................................../..........\
...........................................0"N".........1
......................................................./....\
..................................................../..........\
.................................................0"B".........1"S"

A jinak myslím, že co se týče nejbojovnějšího národa mají asi štestí kosmokrati a chaoterchové že nejsou národ ale cosi :-) tedy nic proti Tyricovi;-)


--------------------------
edit:

to by mě zajímalo, jak douho tady tenhle článek o huffmanovi vydtří, než ho wodka přesude do sekce "ostatní (sci-fi ??) -> cosi o banánech" :-D
Naposledy upravil(a) rauksul dne 10. prosinec 2007, 12:27:59, celkem upraveno 1 x.
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Uživatelský avatar
rauksul
Poručík
Poručík
Příspěvky: 128
Registrován: 30. duben 2007, 16:25:15
Oblíbená postava: Crest da Zoltral
Oblíbená loď: KARRIBO, PRAETORIA
Oblíbený díl: PR 99, Přítel lidstva
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Matriněves 23
Kontaktovat uživatele:

A jinak, nikoho nanapadli posbiové, tedy myslím ti "jste skutečný život?" jinak nic proti, mám je rád:-) Ale kdyby se jim zase "zkratovalo" to hypertokylotentonc spojení, tak je s mléčnou dráhou nejspíš amen... na druhou stranu, představa calý galaxie ovládaný jen posbii by mohla být zajímavá... ještě že na to nepřišli kosmokrati... s tím jejich řádem...
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Uživatelský avatar
Nedor
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 176
Registrován: 2. listopad 2007, 10:24:51
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Zliv

rauksul píše:A jinak, nikoho nanapadli posbiové, tedy myslím ti "jste skutečný život?" jinak nic proti, mám je rád:-) Ale kdyby se jim zase "zkratovalo" to hypertokylotentonc spojení, tak je s mléčnou dráhou nejspíš amen... na druhou stranu, představa calý galaxie ovládaný jen posbii by mohla být zajímavá... ještě že na to nepřišli kosmokrati... s tím jejich řádem...
Jo posbiové,taky zajímavej názor,staci přepojit jedno spojení a jsou z nich veliky bojovníci,jen jim pořád chybí takové to nevím jak bych to řekl,to drzé roztahovačno jako mají a......... 8)
..Nedor..
Uživatelský avatar
rauksul
Poručík
Poručík
Příspěvky: 128
Registrován: 30. duben 2007, 16:25:15
Oblíbená postava: Crest da Zoltral
Oblíbená loď: KARRIBO, PRAETORIA
Oblíbený díl: PR 99, Přítel lidstva
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Matriněves 23
Kontaktovat uživatele:

to je pravda, oni nejsou drzí, prostě zabírají a šmitec... mová soustava, uhněte nebo ji dobudeme... docela rozdíl oproti eboum zmiňovanejm který prohlásí že co je tvoje je vlastně jejich takže o žádnou akektaci v podstatě nejde:-) Já jsem o nich začal, protože mě napadlo hrůzná myšlenka posbiú v terminační koloně... terminační kolona RANDO ... kam se hrabou borgové a tolkandi...
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Odpovědět