Perry Rhodan CZ v roce 2014?

Obecně o Perry Rhodanovi
Dinik
Desátník
Desátník
Příspěvky: 41
Registrován: 3. září 2007, 20:39:37

Bohužel, je to opravdu dlouhých 8 let a 4 měsíce do konce dalšího cyklu:-/ Tímto tempem si toho z Perry Rhodana opravdu moc nepřečteme. Na jednu stranu jsem rád, že to tady stále vychází, na druhou stranu je ten výhled dost frustrující.
saedelaere1
Kadet
Kadet
Příspěvky: 4
Registrován: 9. duben 2013, 23:07:57
Oblíbená postava: gucky
Oblíbená loď: Praetoria
Oblíbený díl: Stardust
Členství v klubu: Yes

Potom nam nezostava nic ine len si to zacat prekladat do predu a mozno to stihneme v polovicnom case :D
Uživatelský avatar
Speed_dead
Poručík
Poručík
Příspěvky: 124
Registrován: 6. listopad 2004, 21:37:38

Já jsem spočítal, v době, kdy to ještě vydával Železný, že až doženou starý díly Hvězdný oceán, tak mě bude cca 75 let. Jenž od tý doby přestala vycházet stará řada a nová silně zpomalila. :(
Dinik
Desátník
Desátník
Příspěvky: 41
Registrován: 3. září 2007, 20:39:37

škoda, že ty díly z novějších cyklů nejdou sehnat někde v AJ, to bych si je klidně kupoval. NJ bohužel neovládám. Tak jsem odkázán na toto pomalé tempo 1 sešit/měsíc a docela mě to štve.
saedelaere1
Kadet
Kadet
Příspěvky: 4
Registrován: 9. duben 2013, 23:07:57
Oblíbená postava: gucky
Oblíbená loď: Praetoria
Oblíbený díl: Stardust
Členství v klubu: Yes

V AJ by to vyhovovalo aj mne no nasiel som len diely 1-110 takze neviem ci to v USA a GB nevydavaju alebo to tam citaju len Nemci :D. Kazdopadne diely co som upravoval mi prvotne prelozila Irenka cez nejaky translator z Nemciny a celkom to slo potom upravit. Skusal som to potom sam cez klasicky google transl. a vychadzali mi z toho len bludy.... :D. Mal by som sa zase pustit do prekladov bo 75 sa nemusim dozit :( a este co to sa chcem docitat
Dinik
Desátník
Desátník
Příspěvky: 41
Registrován: 3. září 2007, 20:39:37

Tak jaký je názor na začátek nového cyklu? Myslím, že první díl byl hodně povedený, možná jeden z nejlepších co zatím vyšel u MOBy. Takže pokud bude cyklus pokračovat ve stejné kvalitě, tak je na co se těšit.
GPS
Seržant
Seržant
Příspěvky: 79
Registrován: 9. květen 2007, 13:15:04
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terra

Tak jsem jen tak napsal na Vašuta, a tady je odpověd:

Dobrý den,

děkuji za Váš e-mail a zájem, ale bohužel v dohledné době neplánujeme vydat jiné dílo z prostředí Perry Rhodana.

Hezký den. S pozdravem

Alena Velebná
Jan Vašut, s.r.o.

Škoda

GPS

P.S. - Diniku, zatím dobrý. Snad to alespon vydrží i těch 99 měsíců.
Uživatelský avatar
Tyric
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 322
Registrován: 15. září 2004, 17:13:32
Oblíbená postava: Atlan da Gonozal
Oblíbená loď: SOL
Oblíbený díl: 850 - BARDIOC
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terra
Kontaktovat uživatele:

Dinik píše:Tak jaký je názor na začátek nového cyklu? Myslím, že první díl byl hodně povedený, možná jeden z nejlepších co zatím vyšel u MOBy. Takže pokud bude cyklus pokračovat ve stejné kvalitě, tak je na co se těšit.
To bývá první díl cyklu skoro vždycky (na až na 1800, ta mně přišla vyloženě strašná). Jak 2200, tak 2300 jsou slušný, kdyby se takhle dařily všechny díly, bylo by to super. Bphužel to prokládají díly, jako je PRAETORIA :-(
Baf!
Uživatelský avatar
crugeo
Praporčík
Praporčík
Příspěvky: 102
Registrován: 9. květen 2007, 18:27:55
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terra
Kontaktovat uživatele:

Tak s touhle tvojí poznámkou Jergone [Jak to vypadá, bez buněčného aktivátoru nemám šanci tenhle seriál poznat dál..] musím jedině souhlasit. :lol:
Mraky
Kadet
Kadet
Příspěvky: 3
Registrován: 4. leden 2013, 14:01:32
Oblíbená postava: Gucky
Oblíbená loď: Marco Polo
Oblíbený díl: 2216
Členství v klubu: Yes

tak to vypada ze nam vysvitlo slunko nad univerzem Perry Rhodan. Od cervna zacnou vydavat elektronicky PR v anglictine. Zatim zacnou 6 dily Lemurie. Takze ty co nevladnout dobre nemeckym jazykem tak budou mit sanci si neco precist ci prelozit

http://www.perry-rhodan.net/newsreader/ ... sorgt.html
Dinik
Desátník
Desátník
Příspěvky: 41
Registrován: 3. září 2007, 20:39:37

Tak to je super, už dlouho jsem doufal, že k tomu dojde a e-booky v AJ začnou vydávat a konečně je to tady. Jen škoda, že začínají Lemurií, která vyšla už v češtině:-/
Odpovědět