postrehy a zaujimavosti

Obecně o Perry Rhodanovi
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

to rauksul: moc hezky ::clap:: :thud: tak me napada jedna vec, uz nekolikrat se ozval clovek, ktery by si moc pral ziskat aktivni clenstvi a nabidl, ze by udelal 3D modely ruznych lodi atd... ale stale si stezuje na to, ze nema vhodne podklady a nejlepe by potreboval okotovane nakresy... mozna, ze byste spolu mohli spolupracovat ;)
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

rauksul : ja teda vubec nemam sajn voco tady jde :lol: ale kdyz tolik lidi rika ze je to dobry a jeste ke vsemu lidi kterym verim tak to tak asi bude ;) mno ale to je tim ze ja vubec nemam prostorovou predstavivost..ja mam predstavivost uplne jinou rofl
taky ze me ve skole uplne kvetli..pac jsem nikdy nedodal ani jeden vykres na technologii...ale vzdy jsem to okecal :)

Ale to jak rika Thora je dobrej napad..zkuste s nim dat hlavy dohromady...mozna by jsem to pochopil i ja ::thx::
Uživatelský avatar
rauksul
Poručík
Poručík
Příspěvky: 128
Registrován: 30. duben 2007, 16:25:15
Oblíbená postava: Crest da Zoltral
Oblíbená loď: KARRIBO, PRAETORIA
Oblíbený díl: PR 99, Přítel lidstva
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Matriněves 23
Kontaktovat uživatele:

díky za kladnou recenzi mých grafických paskvilů... :D

no, já mam taky, odvažuji se tvrdit že velmi dobrou až vinikajicí prostorovou pamět, (to je asi tak to jedinýco je na mě dobrýho a funkčního - jen díky tomu ještě studuju), ale abych do dělal v 3D MAX, Maye nebo CADU jsem moc línej je shánět a instalovat...

No, jako pokud se někdo ozve já nějaký poklady udělám, ale to co můžu poskytnout je jen rozpracovaný to co je v perrypedii - pokud člověk má tu představivost, tak jde většina věcí dopočítat (až na vyjjimky, například BÁZE, k tý by to chtělo podkladů víc, potom občas chybí nějaký drobnosti jako šiřka prstencových zesílení a tak (i když tady je myslím pro 2.5km lodě standart 800m...)). A Mám takový tušení, že snad Atlan kdysi překládál knihu nákresů či co, ale nevím jesti už to je to, co v dBM už je, nebo tam je ještě vše není...

Každopádně na kontakt (netuším o kom je řeč...) se ozvu a (snad) v rozumném čase klidně něco vykutím - tedy myslím nějaký srozumitelný popis velikost + okótovaný jednoduchý model (bez většiny střílen a tak...)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
ceski
Major
Major
Příspěvky: 297
Registrován: 18. květen 2007, 16:21:35
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

tak na to se těším....technika mě vždy zajímala, ale nemám na tyto věci nadání ;)
držím palec ať vše klapne ::thx::
No fighting between man and man.

http://www.myspace.com/djceski
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

rauksul píše:díky za kladnou recenzi mých grafických paskvilů... :D

no, já mam taky, odvažuji se tvrdit že velmi dobrou až vinikajicí prostorovou pamět, (to je asi tak to jedinýco je na mě dobrýho a funkčního - jen díky tomu ještě studuju), ale abych do dělal v 3D MAX, Maye nebo CADU jsem moc línej je shánět a instalovat...

No, jako pokud se někdo ozve já nějaký poklady udělám, ale to co můžu poskytnout je jen rozpracovaný to co je v perrypedii - pokud člověk má tu představivost, tak jde většina věcí dopočítat (až na vyjjimky, například BÁZE, k tý by to chtělo podkladů víc, potom občas chybí nějaký drobnosti jako šiřka prstencových zesílení a tak (i když tady je myslím pro 2.5km lodě standart 800m...)). A Mám takový tušení, že snad Atlan kdysi překládál knihu nákresů či co, ale nevím jesti už to je to, co v dBM už je, nebo tam je ještě vše není...

Každopádně na kontakt (netuším o kom je řeč...) se ozvu a (snad) v rozumném čase klidně něco vykutím - tedy myslím nějaký srozumitelný popis velikost + okótovaný jednoduchý model (bez většiny střílen a tak...)
Bohuzel tomu cloveku asi ty veci co jsou na internetu nestaci, ale netusim, co ma nebo nema za podklady... a jak mi naposledy rikal, nejlepe by prave potreboval okotovany model, s cimz bys mu asi prave ty mohl pomoci...
Ja ti na nej pak poslu kontakt, az ho sezenu, tak se muzete presne domluvit ;)
Uživatelský avatar
rauksul
Poručík
Poručík
Příspěvky: 128
Registrován: 30. duben 2007, 16:25:15
Oblíbená postava: Crest da Zoltral
Oblíbená loď: KARRIBO, PRAETORIA
Oblíbený díl: PR 99, Přítel lidstva
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Matriněves 23
Kontaktovat uživatele:

to thora : budiž...
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Odpovědět