Filmy PR

Obecně o Perry Rhodanovi
Odpovědět
Uživatelský avatar
RastiQ
Praporčík
Praporčík
Příspěvky: 90
Registrován: 2. únor 2008, 14:11:32
Členství v klubu: Yes
Bydliště: STOKA
Kontaktovat uživatele:

ja len chcem vediet ci nahodov nevie nieko ci neni alebo nebude nikedy nejaky film?? welmi by som sa mu potesil.
::slint::
neviem co napisat tak vas wsetkych pozdravujem :) P.S. : citajte perryho rhodana ;)


!..! NEW :) Metallica !..!
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

RastiQ píše:ja len chcem vediet ci nahodov nevie nieko ci neni alebo nebude nikedy nejaky film?? welmi by som sa mu potesil.
::slint::
Tohle tema se tu resilo uz mockrat, ale co bych pro vas neudelala, odpovim znovu :)

1. Existuje film s nazvem SOS aus dem Weltraum - vice zde http://atlan.rhodan.cz/index.php/Perry_ ... _vesm%EDru
2. V 60. letech byl natocen fanfilm Der Einsame der Zeit (Osamely v case), dodnes je asi nedodelan, vypada velice dobre, nekde na netu je na nej dokonce trailer...
3. Nekdy v 90. letech planovala nemecka televize natocit nekolika dilny serial (film), z toho seslo kvuli nedostatku penez.
4. Uz nekdy od roku 2000 se pracovalo na dalsim nemeckem filmu, byly hotovy koncepty, par videi atd., ale doted nic... jednou jsem nekde cetla, ze Robert Feldhoff rikal, ze se na nem mozna jeste dela, ze neni vsechno ztraceno... ale zase ty penize...

Na nic vic si uz takhle nevzpominam... pokud me neco napadne, tak to sem dam... ale fakt jsem to tu uz nekomu rikala, tak se podivej kolem ;)
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Zlatíčka moje,
jistě si všichni vzpomínáte na mnoho a mnoho smutných fanoušků PR, kteří neumí německy a proto se nemohli podívat na jediný film natočený o Perrym Rhodanovi :)
Titulky pro vás nemám, to ne, ale většina těch, co německy nerozumí možná ovládá angličtinu ;)

Takže tady jen a jen pro vás anglická verze filmu Perry Rhodan - SOS aus dem Weltall: ::clap:: ::clap:: ::clap::

Uživatelský avatar
Zoidberg
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 37
Registrován: 17. duben 2005, 23:23:25
Členství v klubu: No
Bydliště: Praha 4, Roztyly

Přeji všem krásné svátky šťastný nový rok!
Jakožto malý dárek komunitě chci předvést svůj článek o Rhodanovském filmu (zatím pouze první poloviny). Tento vzkaz dávám sem a do diskuze o mých stránkách...
http://www.bloodwind.estranky.cz/clanky ... n-stardust
Co mají společného Perry Rhodan a strážmistr Cruchot? A vůbec (následuje řečnická otázka), je tohle rhodanovský film?
mikk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 1
Registrován: 3. listopad 2008, 0:27:54
Členství v klubu: No

..4 ...3 ...2 ...1 ...morte máte prosím někdo titulky na tento film?
Petr Valenta
Kadet
Kadet
Příspěvky: 1
Registrován: 11. prosinec 2015, 23:52:07
Oblíbená postava: Kantiran da Vivo Rhodan
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Karlovy Vary

Ahoj brouzdal jsem včera na You Tube a narazil jsem na pár krátkých filmů PR už jste viděli ...třeba https://www.youtube.com/watch?v=avoT-3_t6ho
Odpovědět