Perry Rhodan Adventura

Obecně o Perry Rhodanovi
Odpovědět
biliskner
Kadet
Kadet
Příspěvky: 9
Registrován: 15. květen 2008, 9:47:25

Zdravim. Ta hra vypada opravdu skvele par dnu uz u ni ve volnem casu sedim. Myslim, ze se vyvojarum opravdu povedla :)
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

biliskner píše:Zdravim. Ta hra vypada opravdu skvele par dnu uz u ni ve volnem casu sedim. Myslim, ze se vyvojarum opravdu povedla :)
Ahojky, vitej u nas na foru :)

Musim jedine souhlasit, byla to fakt nadhera :) Ty lokace jsou uzasne propracovany, kdyz jsem videla Terranii, tak jsem myslela, ze nic hezciho to asi uz neprekona, ale pak me naprosto dostal ten Elmo Dater :thud:

A po technicky strance, nebyly tam ani zadny zaseky, chyby, hra vubec nepadala... dali si zalezet. Jen tak dal!
biliskner
Kadet
Kadet
Příspěvky: 9
Registrován: 15. květen 2008, 9:47:25

Thora píše:
biliskner píše:Zdravim. Ta hra vypada opravdu skvele par dnu uz u ni ve volnem casu sedim. Myslim, ze se vyvojarum opravdu povedla :)
Ahojky, vitej u nas na foru :)

Musim jedine souhlasit, byla to fakt nadhera :) Ty lokace jsou uzasne propracovany, kdyz jsem videla Terranii, tak jsem myslela, ze nic hezciho to asi uz neprekona, ale pak me naprosto dostal ten Elmo Dater :thud:

A po technicky strance, nebyly tam ani zadny zaseky, chyby, hra vubec nepadala... dali si zalezet. Jen tak dal!


Jj, taky sem zatim nenarazil na zadnou chybku nebo neco podobneho. Jen sem se ted krapitko zasekl v te Waringer Academy, mam zatim jen jeden ukol a to najit reditele Aimo Martela, ale zatim beznadejne. Nemas nejakou napovedu jak dal ? Vyridil sem si tu 24h card a dostanu se tak akorat do Cafeterie. Diky za radu :)
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

biliskner píše: Jj, taky sem zatim nenarazil na zadnou chybku nebo neco podobneho. Jen sem se ted krapitko zasekl v te Waringer Academy, mam zatim jen jeden ukol a to najit reditele Aimo Martela, ale zatim beznadejne. Nemas nejakou napovedu jak dal ? Vyridil sem si tu 24h card a dostanu se tak akorat do Cafeterie. Diky za radu :)
Tak ted nevim co presne myslis, ale taky jsem tam nekde bloudila... nakonec jsem vylezla na tu plochu, kde parkuje Mondrin kluzak, se kterym jsi priletel... a uvidis, ze je pryc... a nebude te to chtit pustit zpet do Akademie.... tak Perry zase zmeni podobu na sebe a do Akademie se prihlasi jako on sam... atd... to uz jsi udelal?

Kdyztak mi to pribliz trosku vic, pokud to nepomuze, ja ti urcite poradim ;)

------------

EDIT: a nebo me jeste napada.... v kafeterii je s jednim Bluesanem takovej opilej chlapek, co se jmenuje Brendan, a nejde vzbudit... toho uz tam mas?
biliskner
Kadet
Kadet
Příspěvky: 9
Registrován: 15. květen 2008, 9:47:25

Jo, toho opilce co beznadejne chrape na tom stole tam mam a kluzak zatim jeste taky. Jedine co sem udelal, kdyz sem tam pristal bylo, ze sem zasel k te zenske na "informacich" a ta mi do ruky praskla tu karticku na 24h pobyt. Tot vse, ted chodim sem a tam klikam na kazdeho na ktereho muzu, vcetne toho opilyho, a nic :(
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Aha :) takze toho opilyho musis probudit, protoze to je jeden z pracovniku institutu robotiky... probudis ho tak, ze mu v kantyne u toho robota koupis kafe... to mu nepomuze, takze mu kup jeste jedno a pridej do nej takovou tu vec, co zbyla z ty masozravy kytky u Kari v kancelari...

A dal uz urcite budes vedet, co a jak :) Kdyby neco, tak urcite zase pisni ;)
biliskner
Kadet
Kadet
Příspěvky: 9
Registrován: 15. květen 2008, 9:47:25

Thora píše:Aha :) takze toho opilyho musis probudit, protoze to je jeden z pracovniku institutu robotiky... probudis ho tak, ze mu v kantyne u toho robota koupis kafe... to mu nepomuze, takze mu kup jeste jedno a pridej do nej takovou tu vec, co zbyla z ty masozravy kytky u Kari v kancelari...

A dal uz urcite budes vedet, co a jak :) Kdyby neco, tak urcite zase pisni ;)


dobre, pokusim se z toho robota vymamit to kafe, coz uz sem se snazil,ale zatim bezuspesne :D asi se mu posteluju v dratkach, jinak dik za radu :)
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Nemas zac ;) Ja nevim co bych ti jeste mohla poradit... u Kari v kanclu uz jsi urcite musel byt (tam se dostanes transmiterem z te prichozi haly) a pak bych vzbudila toho opilce, ktery te vezmi do institutu robotiky....
biliskner
Kadet
Kadet
Příspěvky: 9
Registrován: 15. květen 2008, 9:47:25

Thora píše:Nemas zac ;) Ja nevim co bych ti jeste mohla poradit... u Kari v kanclu uz jsi urcite musel byt (tam se dostanes transmiterem z te prichozi haly) a pak bych vzbudila toho opilce, ktery te vezmi do institutu robotiky....

Hehe, tak sem zjistil, ze mi zadna ta vec z te masozravky nezbyla :D nejspis sem to tam nekde nechal :D takze si to dam asi od zacatku :D. Jeste ze uz vim co a jak :D
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

biliskner píše:Hehe, tak sem zjistil, ze mi zadna ta vec z te masozravky nezbyla :D nejspis sem to tam nekde nechal :D takze si to dam asi od zacatku :D. Jeste ze uz vim co a jak :D
Podle me by tam mela nekde urcite zustat.... ja ji dala sezrat to krmeni co tam Kari mela a pak z ni neco vypadlo... to pak primichas do toho kaficka :)
biliskner
Kadet
Kadet
Příspěvky: 9
Registrován: 15. květen 2008, 9:47:25

Thora píše:
biliskner píše:Hehe, tak sem zjistil, ze mi zadna ta vec z te masozravky nezbyla :D nejspis sem to tam nekde nechal :D takze si to dam asi od zacatku :D. Jeste ze uz vim co a jak :D
Podle me by tam mela nekde urcite zustat.... ja ji dala sezrat to krmeni co tam Kari mela a pak z ni neco vypadlo... to pak primichas do toho kaficka :)

No a to co z ni vypadlo ja nesebral :) Hodil sem ji tu krabici s jidlem vzal notes vybral truhlu a sel sem :)
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

biliskner píše: No a to co z ni vypadlo ja nesebral :) Hodil sem ji tu krabici s jidlem vzal notes vybral truhlu a sel sem :)
Jj, tak to bude kamen urazu :) az to seberes, tak ti da asi robot to kafe a uz to pujde...
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

ty ju to snad hrajete jenom vy dva ;) ja nez se k tomu dostanu a hlavne nez to dohraju (ty co znaji muj pristup k hram chapou :D ) tak uz bude pokracovani :)
biliskner
Kadet
Kadet
Příspěvky: 9
Registrován: 15. květen 2008, 9:47:25

Thora píše:
biliskner píše: No a to co z ni vypadlo ja nesebral :) Hodil sem ji tu krabici s jidlem vzal notes vybral truhlu a sel sem :)
Jj, tak to bude kamen urazu :) az to seberes, tak ti da asi robot to kafe a uz to pujde...

mno kamen urazu bude asi ve spatne verzi :-D, protoze z ni nic nevypadne a ta krabicka znovu taky vzit nejde :-D. Kytka chrape a nic s tim nejde delat :(. Musim pockat jestli nevyjde nejaka jina verze :D
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

biliskner píše: mno kamen urazu bude asi ve spatne verzi :-D, protoze z ni nic nevypadne a ta krabicka znovu taky vzit nejde :-D. Kytka chrape a nic s tim nejde delat :(. Musim pockat jestli nevyjde nejaka jina verze :D
Ehm, pardon, tohle tu fakt neresime.... :roll:

co si takhle koupit original, to mas pak jistejsi, ze to bude ok... :wink:
biliskner
Kadet
Kadet
Příspěvky: 9
Registrován: 15. květen 2008, 9:47:25

Thora píše:
biliskner píše: mno kamen urazu bude asi ve spatne verzi :-D, protoze z ni nic nevypadne a ta krabicka znovu taky vzit nejde :-D. Kytka chrape a nic s tim nejde delat :(. Musim pockat jestli nevyjde nejaka jina verze :D
Ehm, pardon, tohle tu fakt neresime.... :roll:

co si takhle koupit original, to mas pak jistejsi, ze to bude ok... :wink:


Njn, orig je orig :D. Ale to nva :D aspon se budu vic ucit na zkousky, jeste me jich par ceka :D. Perry mi neutece :D
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Jeste musim rict jednu svoji pripominku ke hre :)

Uz jsem mela tu cest slyset i anglicky dabing, udelany je taky velice kvalitne, ale Perry ma jednoznacne lepsi hlas v nemcine!
Milano
Vojín
Vojín
Příspěvky: 10
Registrován: 17. červenec 2007, 22:08:43
Členství v klubu: Yes

Toto téma bylo sloučeno s již stavajícím ;) hauty

Ahoj všichni,
dostala se ke mě PC hra Perry Rhodan. Nikde jsem tady na fóru o ní nic nenašel, tak jsem si dovolil založit nové vlákno. Hra je nádherně graficky zpracovaná a i hezky hratelná. Přidám njaké obrázky přímo ze hry. Jsou tam všechny známé postavy. Perry, Bully, Atlan, Mondra, Gucky atd.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Milano
Vojín
Vojín
Příspěvky: 10
Registrován: 17. červenec 2007, 22:08:43
Členství v klubu: Yes

Přikládám ještě další obrázky ze hry. Tady je BULLY
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Milano
Vojín
Vojín
Příspěvky: 10
Registrován: 17. červenec 2007, 22:08:43
Členství v klubu: Yes

Tady je Mondra.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět