Perry Rhodan Adventura

Obecně o Perry Rhodanovi
Odpovědět
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

hauty, a co kdyby jsi napsal rovnou Igoru Posavecovi, to je jeden z tvurcu hry a taky se s nim dobre komunikuje ;) nemecky umis ;) Jeho mail je: igor@3d-io.com :)
(Kdyztak mam i telefon :lol: )
Uživatelský avatar
benet
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 167
Registrován: 30. březen 2004, 7:20:39
Bydliště: Plasy
Kontaktovat uživatele:

videl bych nejakou chybu, ktera povede nekde okolo (ne)instalace vobsub filtru... Bud je nainstalovan nebo naopak neni... nebo je nainstalovana nejaka alternativa tohohle filtru.. Popr. ho mas specialne nastaven u filmu na cerne pismo (vychozi je bile pismo a stinovani) ...
Takovej obycejnej skoro-plesatec holdujici vsemu, co se tyka mobilu, pocitacu a tak vubec
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

benet píše:videl bych nejakou chybu, ktera povede nekde okolo (ne)instalace vobsub filtru... Bud je nainstalovan nebo naopak neni... nebo je nainstalovana nejaka alternativa tohohle filtru.. Popr. ho mas specialne nastaven u filmu na cerne pismo (vychozi je bile pismo a stinovani) ...
to zni i zajimave :) ale co me doporucis? ja sem odinstaloval vobsub filtr..stejny...nainstaloval jsem novej..stejny.. ale i tak diky ;)
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Tak uz taky mame svyho Perrycka doma :) ::lovehd::

Musela jsem kouknout do manualu, jsou tam blbosti, ale na druhou stranu mi prijde, ze na net asi trosku koukali, kdyz prekladaj ID... ale na druhou stranu nechapu, jak by v ty predmluve mohl Robert Feldhoff mluvit o PR jako o komixu... to fakt prekladal nejakej umelec :lol:

Ale jinak je to pekny, takze vam preju hezkou hru ;)
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

jj hra je to pekna a me se libi..sice me to vse trva, ale to nevadi, dulezity je ten prozitek...a preklad? mno j si stejne polovinu titulku neprectu tak co :))) a ted Mondrin denik vypadal ze je prelozenej docela slusne... nejak si nevzpominam na nejakou velkou chybu :)
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

neveril by jsem, ze me muze nejaka hra tak zaujmout :)) ale je to PR... uz jsem cituji: V Thorasovo muzeum :))) to me dostalo..pak uz to bylo ale dobre.... ale ted se od toho musim odtrhnout a jit spat :)
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Jezisi :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
Zoidberg
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 37
Registrován: 17. duben 2005, 23:23:25
Členství v klubu: No
Bydliště: Praha 4, Roztyly

Hra je fajn, ale když to vezmete kolem a kolem, není to asi takový PR fetiš, ve který většina z nás doufala. Když vezmu, že hraju něco založeného na únikové brakové literatuře, tak si rozhodně nepředstavuju, že bloudím poloprázdnými lokacemi (kapitoly 3+5) a to ani nemluvím o prosté výplni (kapitola 1). Gucky a Atlan jsou zmínění díky svým pokojům v Solární rezidenci a vůbec - postavy z vlastního seriálu jde spočítat na prstech jedné ruky. Konec je pak vyloženě antiklimatický. Jakožto adventurní náplň času jde o podařené dílko, ale nevím, jestli se snaha o uspokojení fanoušků i ne-fanoušků neminula účinkem.
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Ja mam trosku jiny nazor :) jako fanouska Perryho Rhodana me ta hra dokazala uspokojit na 100%! Vzdyt to je ohromny uspech, ze se konecne objevilo neco takoveho - tedy ne jen knihy, casopisy a zase knihy... Jako fanousek Perryho Rhodana jsem teda naprosto spokojena a uchvacena ;)

Ale... jelikoz jsem hrackou adventur a par uz jsem jich hrala :), tak je to naopak trosku slabsi odvar.... hra sama o sobe je nadherna, okouzlujici, ale pribeh vazne neni nic moc - na to, jake je Perry Rhodan dilo, by mohl vzniknout pribeh mnohem, mnohem lepsi... nemluve o hudbe, ktera dost kazi atmosferu :( (jasny, da se vypnout, ale to je pak bez atmosfery uplne ;) )
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

jako ja mam asi na to nejmene zaujaty nazor z ohledu her, protoze ja hry nehraju. A jak uz jsem nekolikrat rikal, jsem uspokojen jak herne tak i jako fanousek PR ;) i kdyz je pravda ze zasadit to nekam jinam by bylo asi opravdu mozna jeste lepcejsi :)
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Podle me by se dalo i z myslenky tohoto pribehu vydolovat mnohem vic... on prave hlavne ten konec je vazne takovej nijakej, zadny srdceryvny zaver, zadny uzasny odhaleni.... :(
Uživatelský avatar
Zoidberg
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 37
Registrován: 17. duben 2005, 23:23:25
Členství v klubu: No
Bydliště: Praha 4, Roztyly

Thora píše:Ja mam trosku jiny nazor :) jako fanouska Perryho Rhodana me ta hra dokazala uspokojit na 100%! Vzdyt to je ohromny uspech, ze se konecne objevilo neco takoveho - tedy ne jen knihy, casopisy a zase knihy... Jako fanousek Perryho Rhodana jsem teda naprosto spokojena a uchvacena ;)
Já vím, je to Rhodan... Na univerzitě... A v muzeu... A v dolech... ale to je asi už trošku hnidopišství, hru jsem si rozhodně užil. I když nikdo by se asi neměl dožít toho, jak nesmrtelný krade pracujícím svačinu... Když to tak vezmu, dost se mi vybavuje video od Nostalgia Critica "He-Man and the Masters of the Universe".
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Zoidberg píše: Já vím, je to Rhodan... Na univerzitě... A v muzeu... A v dolech... ale to je asi už trošku hnidopišství, hru jsem si rozhodně užil. I když nikdo by se asi neměl dožít toho, jak nesmrtelný krade pracujícím svačinu... Když to tak vezmu, dost se mi vybavuje video od Nostalgia Critica "He-Man and the Masters of the Universe".
A co je na tom spatnyho? :lol: I Nesmrtelni musi kupodivu jist ;) :lol:
Uživatelský avatar
Zoidberg
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 37
Registrován: 17. duben 2005, 23:23:25
Členství v klubu: No
Bydliště: Praha 4, Roztyly

Thora píše:
Zoidberg píše: Já vím, je to Rhodan... Na univerzitě... A v muzeu... A v dolech... ale to je asi už trošku hnidopišství, hru jsem si rozhodně užil. I když nikdo by se asi neměl dožít toho, jak nesmrtelný krade pracujícím svačinu... Když to tak vezmu, dost se mi vybavuje video od Nostalgia Critica "He-Man and the Masters of the Universe".
A co je na tom spatnyho? :lol: I Nesmrtelni musi kupodivu jist ;) :lol:
Perry Rhodan, Rytíř hlubiny, Dědic vesmíru a já ještě nevím co, kterej žije v patým tisíciletí potřebuje čas od času ukrást nějaký jídlo, aby získal mouchy na nakrmení Adély. Já to chápu, ale mohl se zeptat. Nějaká negativní superinteligence nebo vyslanec chaotarchů - od takovejch bych čekel, že budou krást svačiny.
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

mno na to je jednoducha odpoved...je to proste clovek rofl a ten technik vypadal divne, ja by jsem se ho taky neptal, jeste by me to nedal a sezral me :lol:
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Zoidberg píše:
Thora píše: A co je na tom spatnyho? :lol: I Nesmrtelni musi kupodivu jist ;) :lol:
Perry Rhodan, Rytíř hlubiny, Dědic vesmíru a já ještě nevím co, kterej žije v patým tisíciletí potřebuje čas od času ukrást nějaký jídlo, aby získal mouchy na nakrmení Adély. Já to chápu, ale mohl se zeptat. Nějaká negativní superinteligence nebo vyslanec chaotarchů - od takovejch bych čekel, že budou krást svačiny.
Proboha a neresis to trosku moc? :) Zvlast u hry, ktera ma dosti humoristicky podtext ;) navic takovyhle ukoly proste v adventurach jsou.... a Perry teda v zadnym pripade neni svatej, co si budeme povidat ;)
Uživatelský avatar
Zoidberg
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 37
Registrován: 17. duben 2005, 23:23:25
Členství v klubu: No
Bydliště: Praha 4, Roztyly

Thora píše: Proboha a neresis to trosku moc? :) Zvlast u hry, ktera ma dosti humoristicky podtext ;) navic takovyhle ukoly proste v adventurach jsou.... a Perry teda v zadnym pripade neni svatej, co si budeme povidat ;)
Ale vždyť já o tom mluvím právě proto, že jsem se zesmál -:). Navíc mi tyhle věci OPRAVDU připomínaly to video, o kterym jsem mluvil - http://thatguywiththeglasses.com/videol ... e-universe .
Uživatelský avatar
crugeo
Praporčík
Praporčík
Příspěvky: 102
Registrován: 9. květen 2007, 18:27:55
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terra
Kontaktovat uživatele:

Nazdárek pozemšťani a ostatní. Pokud to nevíte a ještě nemáte tuhle adventuru-hru, tak vězte, že je již slušně zlevněná na 299,-kaček ;-) Nevěříte? Tak se jukněte sem: http://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=2256
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

pekny no... ale co i kdyz tady o me jiste osoby tvrdi ze jsem skrt :)) tak ja za ni rad dal co jsem dal :)





...299,- me vomejou :)
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

zase to berte tak ze az vyjde za 100,- v ABCicku tak nam to mozna privede nejaky deti rofl
Odpovědět