Nejoblíbenější loď

Obecně o Perry Rhodanovi

Nejoblíbenější loď

AETRON
1
3%
STARDUST
2
6%
STARDUST II
2
6%
DRUSUS
1
3%
CREST IV
5
15%
MARCO POLO
1
3%
SOL
3
9%
BÁZE
2
6%
GILGAMEŠ
13
39%
jiná (specifikujte...)
3
9%
 
Celkem hlasů: 33
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Moje nejoblíbenější loď je moje jachta, kterou si jednou určitě nepořídím.
Uživatelský avatar
Nedor
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 176
Registrován: 2. listopad 2007, 10:24:51
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Zliv

Zdravím všechny......hlasuju pro Gilgameš, kde je s ním asi konec? Bude to někdo vědět?
..Nedor..
Uživatelský avatar
Atlan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 854
Registrován: 29. březen 2004, 9:39:35
Oblíbená postava: Ronald Tekener
Oblíbená loď: SOL
Oblíbený díl: Moira
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terra, Azory
Kontaktovat uživatele:

Nedor píše:Zdravím všechny......hlasuju pro Gilgameš, kde je s ním asi konec? Bude to někdo vědět?
no chtěl jsem to dát dneska jako otázku do testu, ale odpovím tu:
GILGAMEŠE slíbil Perry Rhodan Bostichovi za pomoc při bitvě u centrální galaktické černé díry proti kosmické továrně MATERII. Po předání Bostichovi je loď (předtím je vybrakována a vymontována z ní většina vybavení) zničena komandem Nového USO.
Deus Vult - chcete podpořit překlad Rena Dharka? můžete zde
Bláža
Seržant
Seržant
Příspěvky: 69
Registrován: 6. listopad 2007, 21:05:29
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Já bych hlasoval pro GILGAMEŠ k tomu jsem se ve známých dílech co u nás vyšly dočetl.
O SOL a BÁzi jen náznaky moc údajů neznám.Je to škoda,že nepokračují další díly u nás a německy bohužel neumím jinak bych rád přispěl k překladům.
Ten konec GILGAMEŠE je ale dost smutný ta loď musela být pěkná...
Stále s hlavou v oblacích
Uživatelský avatar
Nedor
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 176
Registrován: 2. listopad 2007, 10:24:51
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Zliv

Není možnost někde sehnat obrázek jak ta loď vlastně vypadala? Většina to zná jen z popisu, ale skutečnost může být jiná, já si jí pořád představuju jako nějakej diamant (teda ve složeným stavu) :)
..Nedor..
Uživatelský avatar
Atlan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 854
Registrován: 29. březen 2004, 9:39:35
Oblíbená postava: Ronald Tekener
Oblíbená loď: SOL
Oblíbený díl: Moira
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terra, Azory
Kontaktovat uživatele:

Nedor píše:Není možnost někde sehnat obrázek jak ta loď vlastně vypadala? Většina to zná jen z popisu, ale skutečnost může být jiná, já si jí pořád představuju jako nějakej diamant (teda ve složeným stavu) :)
tady: http://www.pr-materiequelle.de/begriffe ... /r1800.htm

ale neni tam v celku... je tam Merlin a moduly
Deus Vult - chcete podpořit překlad Rena Dharka? můžete zde
Uživatelský avatar
Nedor
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 176
Registrován: 2. listopad 2007, 10:24:51
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Zliv

To je paráda, škoda že tam není ještě vcelku, ale velice zajmavá lodička :shock:
..Nedor..
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Ja jsem hlasovala pro AETRON... jak jinak :D ma pro me takovej zvlastni vyznam :)
Ale jinak mam asi nejradsi SOL, ta je nejlepsi ;)
Uživatelský avatar
Nedor
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 176
Registrován: 2. listopad 2007, 10:24:51
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Zliv

přece nemůžou všichni hlasovat stejně, ta doba tady byla dost dlouho a ještě že už je dávno pryč :lol: , někdo je holt větší srdcař :)
..Nedor..
dabel
Desátník
Desátník
Příspěvky: 58
Registrován: 13. červenec 2007, 7:40:22

Já zůstávám u SOL, když si projdu co všechno prožila, kde všude byla..... Old Man mi přijde zbytečně robusní to spíš dám přednost miniaturizaci s oto větší účinností, v Thoregonu tuším byl takový sklad, kde výkonné lodě byly v přihrádkách a připomínaly dětské hračky :) a potom se nějakým způsobem (snad myšlenkově?) daly zvětšit
Uživatelský avatar
ID
Seržant
Seržant
Příspěvky: 66
Registrován: 22. květen 2004, 14:28:18
Oblíbená postava: id
Oblíbená loď: gilgames
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Presov, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

dabel píše:Já zůstávám u SOL, když si projdu co všechno prožila, kde všude byla..... Old Man mi přijde zbytečně robusní to spíš dám přednost miniaturizaci s oto větší účinností, v Thoregonu tuším byl takový sklad, kde výkonné lodě byly v přihrádkách a připomínaly dětské hračky :) a potom se nějakým způsobem (snad myšlenkově?) daly zvětšit
to bol arzenal moci siesteho posla thoregonu vytvoreny bao lin dami a boli tam rozne veci :)
vlastny brat estartu
dabel
Desátník
Desátník
Příspěvky: 58
Registrován: 13. červenec 2007, 7:40:22

Atlan píše:
Nedor píše:Není možnost někde sehnat obrázek jak ta loď vlastně vypadala? Většina to zná jen z popisu, ale skutečnost může být jiná, já si jí pořád představuju jako nějakej diamant (teda ve složeným stavu) :)
tady: http://www.pr-materiequelle.de/begriffe ... /r1800.htm

ale neni tam v celku... je tam Merlin a moduly
pěkný odkaz dokonce jsou tam i původy jmen jednotlivých segmentů 8) škoda že neumím německy, asi by stál tento článek za překlad
dabel
Desátník
Desátník
Příspěvky: 58
Registrován: 13. červenec 2007, 7:40:22

ID píše:
dabel píše:Já zůstávám u SOL, když si projdu co všechno prožila, kde všude byla..... Old Man mi přijde zbytečně robusní to spíš dám přednost miniaturizaci s oto větší účinností, v Thoregonu tuším byl takový sklad, kde výkonné lodě byly v přihrádkách a připomínaly dětské hračky :) a potom se nějakým způsobem (snad myšlenkově?) daly zvětšit
to bol arzenal moci siesteho posla thoregonu vytvoreny bao lin dami a boli tam rozne veci :)
Jo přesně tato technologie ta mně tenkrát brala a v té vidím i budoucnost v Rerryversu
:)
Uživatelský avatar
Nedor
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 176
Registrován: 2. listopad 2007, 10:24:51
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Zliv

Jo,jo teď už se ale všechno vrátilo zase o pěknej kus dozadu,víš přece co dělá ta zvýšená hyperimpendance :roll:
..Nedor..
dabel
Desátník
Desátník
Příspěvky: 58
Registrován: 13. červenec 2007, 7:40:22

Nedor píše:Jo,jo teď už se ale všechno vrátilo zase o pěknej kus dozadu,víš přece co dělá ta zvýšená hyperimpendance :roll:
:shock: :? No jo to je pravda, ale věřim, že se z toho brzy naši nesmrtelní dostanou
8) no nemám pravdu?? :lol:
Bláža
Seržant
Seržant
Příspěvky: 69
Registrován: 6. listopad 2007, 21:05:29
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

dabel píše:
Nedor píše:Jo,jo teď už se ale všechno vrátilo zase o pěknej kus dozadu,víš přece co dělá ta zvýšená hyperimpendance :roll:
:shock: :? No jo to je pravda, ale věřim, že se z toho brzy naši nesmrtelní dostanou
8) no nemám pravdu?? :lol:
Kéž by to bylo s lepší výchozí pozicí proti Arkonskému impériu a s dalšími dobrými přáteli
z Jamondi 8) :)
a ještě by to mohlo vycházet častěji takhle musím vždy dlouho čekat na další díl :(
Stále s hlavou v oblacích
DDR0
Kadet
Kadet
Příspěvky: 3
Registrován: 20. duben 2012, 3:42:27
Oblíbená postava: Mirona z Thetu
Oblíbená loď: OLD MAN
Oblíbený díl: Klíč k moci
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Tamanium

Také hlasuji pro OLD MANa, snad jediná loď/stanice opatřená lidskou inteligencí. škoda že tak rychle skončil, kdyby ho neovládly ty krystaly tak mohla být jinačí legrace a později by ho mohly řídit i jiné mozky a pak by to byl bitevník bitevníků :))
Odpovědět