Dám, predám, kúpim, ponúknem, chcem ...

Místo pro výměnu & prodej/nákup čehokoliv
Odpovědět
Uživatelský avatar
RastiQ
Praporčík
Praporčík
Příspěvky: 90
Registrován: 2. únor 2008, 14:11:32
Členství v klubu: Yes
Bydliště: STOKA
Kontaktovat uživatele:

Túto tému som založil pre tých ktorý sú netrpezlivý ako ja a niečo chcú. Ja napr. chcem nejaké diely PR ale zatiaľ sa mi to zdá dosť obtiažne. Pred istým časom som požiadal o radu na stranke perry.rhodan.cz a ďakujem Hautymu za rady, no som tvor netrpezlivý(strašne a zatial som nič nedosiahol) takže sa snažím zo všetkých síl si nejake tie diely pozháňať aj keď viem že ani holuby nepadajú z neba pečené. Preto by som chcel aby tu písali ľudia s podobným myšlienkovým pochodom. Myslím si že ak tu bude písať viac ľudí s podobným problémom tak sa skôr dosiahne nejaké (rozumne a predovšetkým všetkým vyhovujúce) riešenie pre tých ktorý sú ochotný niečo obetovať no bohužiaľ sú netrpezlivý. Samozrejme uvítam aj príspevky tých skúsenejších ktorý nám menej skúseným môžu pomôcť dosiahnuť náš cieľ tak aby neboli tý ktorý sa tomuto už venujú dlhšie okradnutý.
Samozrejme by som sa na zaver chcel opýtať kompetentných osobnosti tohto fóra čí im tato téma neprekáža, lebo sa obavám aj takých ktory sa budú snažiť tieto informácie zneužívať. Samozrejme ja som tiež netrpezlivy tak sa nechcem tváriť ako svätec preto sa pýtam.

Ďakujem
neviem co napisat tak vas wsetkych pozdravujem :) P.S. : citajte perryho rhodana ;)


!..! NEW :) Metallica !..!
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

RastiQ: koukam ze jsi opravdu fanousek PR ukazuje to tva horlivost a to je moc dobre.Skoda ze takovych neni vice,pak by PR urcite vychazel casteji,ale situace je bohuzel takova,ze je nas malo.Nemuzu mluvit za ostatni,ale ja verim ze by jsi preklady pouzil jen pro sebe a nikde je dal nepublikoval,tohle podle me udela spravny fanousek PR!
Tak co stebou chlape? :) dokazal by jsi prelozit treba nektere obsahy dilu PR? nemusis se bat..tak 90% na to pouziva translator a pak se to upravuje aby to davalo smysl :) to je to nejtezsi :) kdyz to bude davat smysl v tvem rodnem jazyce pak uz nebude problem to prepsat do cestiny...nic proti slovenstine,ale vse na strankach je cesky :) a co si budem povidat..ty mladsi ji uz nerozumi :D
Uživatelský avatar
RastiQ
Praporčík
Praporčík
Příspěvky: 90
Registrován: 2. únor 2008, 14:11:32
Členství v klubu: Yes
Bydliště: STOKA
Kontaktovat uživatele:

jasne, v pohode. ja som ochotny urobyt fakt vsetko (skoro), len aby som pozhanal nejake diely.
neviem co napisat tak vas wsetkych pozdravujem :) P.S. : citajte perryho rhodana ;)


!..! NEW :) Metallica !..!
Uživatelský avatar
Atlan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 854
Registrován: 29. březen 2004, 9:39:35
Oblíbená postava: Ronald Tekener
Oblíbená loď: SOL
Oblíbený díl: Moira
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terra, Azory
Kontaktovat uživatele:

Jestli chces, muzu ti poslat na zkousku par obsahu dilu na preklad... (osobne ti to ale moc nedoporucuju... prekladani obsahu je strasna prasarna)

Pro zacatek bych ti spis doporucoval, abys zacal s upravovanim prekladu dilu ... nebo se pust do prekladu nejakyho dilu sam... (jestli chces, tak kontaktuj irenku (bud tady na PM nebo emailem na iren-ka zavináč volny.cz ...) sdeli ti podrobnosti...)
Deus Vult - chcete podpořit překlad Rena Dharka? můžete zde
Uživatelský avatar
RastiQ
Praporčík
Praporčík
Příspěvky: 90
Registrován: 2. únor 2008, 14:11:32
Členství v klubu: Yes
Bydliště: STOKA
Kontaktovat uživatele:

mne je v podstate jedno co budem robit. ja som len strasne netrpezlivy.
::slint::
neviem co napisat tak vas wsetkych pozdravujem :) P.S. : citajte perryho rhodana ;)


!..! NEW :) Metallica !..!
Uživatelský avatar
Atlan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 854
Registrován: 29. březen 2004, 9:39:35
Oblíbená postava: Ronald Tekener
Oblíbená loď: SOL
Oblíbený díl: Moira
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terra, Azory
Kontaktovat uživatele:

Tak jo... poslal jsem ti mejlem na zkoušku díl 464... zkus to, snad ti to pujde
Deus Vult - chcete podpořit překlad Rena Dharka? můžete zde
Uživatelský avatar
RastiQ
Praporčík
Praporčík
Příspěvky: 90
Registrován: 2. únor 2008, 14:11:32
Členství v klubu: Yes
Bydliště: STOKA
Kontaktovat uživatele:

dííííííííííííííík
::clap::
neviem co napisat tak vas wsetkych pozdravujem :) P.S. : citajte perryho rhodana ;)


!..! NEW :) Metallica !..!
koblih
Kadet
Kadet
Příspěvky: 1
Registrován: 19. únor 2008, 16:51:15

ahoj lidi,prosim vas...potrebowal bych od nekoho radu kde muzu sehnat dili od 113 do 400 nebo aspon kolik by slo......koupim...i draz....potrebuju to ale poslat do anglie...tak prosimwas kdybyste nekdo wedel kde se daj sehnat tak mi dejte wedet...dekuju
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

koblih píše:ahoj lidi,prosim vas...potrebowal bych od nekoho radu kde muzu sehnat dili od 113 do 400 nebo aspon kolik by slo......koupim...i draz....potrebuju to ale poslat do anglie...tak prosimwas kdybyste nekdo wedel kde se daj sehnat tak mi dejte wedet...dekuju
Ahojky ;)
Zkus se poptat jeste v diskusi, tam obcas nekdo nabizi... a bylo tam i par odkazu na nejaky aukce (nebo jak se tomu rika)... ale takhle kompletni sbirku to teda nevim, jestli nekdo bude chtit prodat...
Ravve
Desátník
Desátník
Příspěvky: 58
Registrován: 6. červenec 2004, 15:15:36
Členství v klubu: No
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ahoj ,v sekci ostani je bazar kde se da neco sehnat. Jinak zde je to co ja nabizim nebo schanim.

Co nejdriv to aktualizuju protoze se mi opet podarilo neco sehnat.

Ahoj Schanim toto

PR-
107,108,109,110,111,115,116,176,201,206,210,211,218,22,223,224,225,229,236,244,254,255
263,266,267,268,271,272,278,281,283-287,289-300,302-305,307,308,309,311,313-317,
320-324.

Th-
1874,1875,1877-1881,1883,1884,1886,1887,1889,1892.


Nabizim

PR-
142,162,192-200

TH-
1865,1867,1872,1888
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Ravve píše:Ahoj ,v sekci ostani je bazar kde se da neco sehnat. Jinak zde je to co ja nabizim nebo schanim.
Prave proto, ze v sekci Ostatni mas uz ten samy prispevek, tak mi pride docela nesmyslne to sem psat znovu....
Priste by stacilo napsat sem jen to, co nabizis....
Odpovědět